Xperia X

Úvod Sony Xperia X

Sony Xperia X Performance dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Spoločnosť Sony Mobile dnes do sveta vypustila čerstvú aktualizáciu pre svoj high-end model Xperia X Performance, ktorý bol predstavený koncom februára na podujatí MWC.

Sony Xperia X konečne v Európe. Koľko bude stáť naprieč krajinami?

Spoločnosť Sony Mobile vo februári na podujatí MWC 2016 predstavila trojicu nových smartfónov, ktoré pozostávali z dostupnejšieho modelu Xperia XA, vyššej strednej triedy Xperia X a high-end varianty Xperia X Performance.

VIDEO: Sony demonštruje kvality stabilizácie obrazu smartfónu Xperia X

Sony Xperia X a Xperia X Performance disponujú rovnakým 23 Mpx fotoaparátom, ktorému nechýba funkcia SteadyShot. Ide o pokročilú stabilizáciu obrazu, ktorá nachádza uplatnenie hlavne pri natáčaní videa.

Sony sa bude sústrediť na rad Xperia X do 2018: Rozlúčte sa so zariadeniami Xperia Z, C, M a E

Nové informácie pochádzajúce z Číny hovoria o tom, že japonský výrobca sa až do roku 2018 sa bude sústreďovať hlavne na rad zariadení Xperia X. Okrem konca radu vlajkových lodí radu Xperia Z to teda znamená, že výrobca viac-menej zanevrie vývoj ďalších zariadení, vrátane tých spadajúcich do línií Xperia M, Xperia E a Xperia C.

Z 32GB pamäte Sony Xperia X a X Performance je pre používateľa dostupných len 20GB

Aj napriek tomu, že Sony svoje tri novinky z rodiny Xperia X predstavil už vo februári, teda v rovnaký čas ako svoje novinky predstavil Samsung a LG, zatiaľ sa nedostali na trh. Ide o trojicu zariadení Xperia XA, Xperia X a Xperia X Performance.

Telekom štartuje rezervácie na Sony Xperia X aj s bonusom

Slovenský operátor Telekom zaradí už v najbližších týždňoch do svojej ponuky novinku jari 2016 – nový rad Xperia na čele so Sony Xperia X.

High-end Sony Xperia X Performance v Európe. Cena zrejme nepoteší

Spoločnosť Sony na podujatí MWC 2016, ktoré sa konalo tento rok vo februári, pochovalo svoju legendárnu Xperia Z líniu smartfónov a nahradila ju radom Xperia X. Vrcholom portfólia je high-end smartfón Sony Xperia X Performance.

Sony Xperia X Premium zrejme príde ako prvá na svete s bezkonkurenčným HDR displejom

Spoločnosť Sony Mobile tento rok vo februári pochovala tak trochu legendárnu Xperia Z líniu smartfónov. Písmenko "Z" však nahradilo "X" a stali sme sa svedkami predstavenia modelov Xperia X, Xperia XA a Xperia X Performance.

Sony Xperia Z6 nebude: Xperia X línia nahradila modely Xperia Z

Spoločnosť Sony Mobile na podujatí MWC 2016 predstavila novú sériu smartfónov označených ako Xperia X. Všetky majú 5 palcový displej, čiže rovnakú veľkosť, líšia sa však vo výbave. Trojica zastupuje entry-level kategóriu, strednú triedu aj vrcholový segment.

Sony Xperia X a Xperia XA: Predajca AMAZON prezradil európske ceny

Spoločnosť Sony Mobile včera na podujatí MWC 2016 v Barcelone ukázala trojicu smartfónov z novej línie "X". Ide o model Xperia X, Xperia X Performance a Xperia XA.

Sony Xperia X, Xperia X Performance a Xperia XA – ďalšie novinky z MWC 2016

Spoločnosť Sony Mobile na podujatí MWC 2016 v Barcelone tak trochu prekvapila novou líniou smartfónou označenou ako "X". Výrobca zostal verný tradičnému elegantnému dizajnu a pridal aj trochu prémiového kovu.