Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium
Xperia_XZ_Premium

Ultimátna Sony Xperia XZ Premium je dostupná už aj na Slovensku. Poznáme ceny!

High-end smartfón Sony Xperia XZ Premium sa už nachádza v ponukách rôznych európskych predajcov a Slovensko nie je výnimkou. Predpredaj už je zahájený aj u nás.
Xperia XZ premium

VIDEO: Pozrite sa na úžasné spomalené zábery zhotovené smartfónom Sony Xperia XZ Premium

Smartfón Sony Xperia XZ Premium čoskoro dorazí na hlavné svetové trhy a pri tejto príležitosti sa výrobca rozhodol poukázať na jednu, rozhodne jedinečnú funkcionalitu.

VÝSLEDKY: Slováci začiatkom tohto roka preferujú túto vlajkovú loď!

Pred dvoma dňami sme sa vás opýtali jednoduchú otázku. Ktorá vlajková loď vás tento rok oslovila najviac? Výsledky už máme, tak sa na to poďme pozrieť.

Sony Xperia XZ Premium je najlepším novým smartfónom z MWC 2017!

GSMA (GSM Asociácia) reprezentujúca záujmy operátorov po celom svete počas MWC 2017 udeľovala niekoľko cien. Ako sme už informovali, jedna z nich bol najlepší smartfón za rok 2016, ktorý vyhral Samsung Galaxy S7 edge.

VIDEO: Super slow-mo zábery zo Sony Xperia XZ Premium

LG G6 aj Huawei P10 na podujatí MWC 2017 zaujali. Najväčším prekvapením podujatia bol ale smartfón Sony Xperia XZ Premium, ktorý je maximálnym stelesnením high-end kategórie.
xperia xz

Novinky Sony Xperia XZ Premium a Sony Xperia XZs. Čím sa líšia?

Spoločnosť Sony Mobile predstavila na podujatí MWC 2017 hneď niekoľko noviniek, z ktorých asi najviac zaujala nekompromisná vlajková loď, smartfón Xperia XZ Premium.

Sony Xperia XZ Premium oficiálne: 4K displej a slow-mo video pri 960 FPS!

Približne pred rokom a pol spoločnosť Sony a jej mobilná divízia tak trochu šokovali technologický svet, keď predstavili vôbec prvý smartfón so 4K displejom.

FOTO: Unikli všetky 4 modely, ktoré zajtra predstaví Sony. Medzi nimi aj 4K monštrum Xperia XZ Premium

Snáď najväčšia postava pri zverejňovaní informácií o chystaných zariadeniach, Evan Blass, nám poskytol prvý reálny pohľad na štyri zariadenia Sony Xperia. Vyzerá to tak, že sa na nás valia hneď štyri rôzne modely.

Sony Xperia XZ Premium: Ponúkne 4K displej a zrkadlový dizajn ako Z5 Premium

Ak ste pochybovali o tom, že Sony zajtra predstaví prémiový model, máme dobré správy. Japonský výrobca skutočne pripravil zariadenie, ktoré sa svojou výbavou a spracovaním zaradí medzi top modely prvej polovice 2017.