Zaujímavosti

Zaujímavosti
video

OPLATÍ SA VIDIEŤ: Lacný a odolný smartfón z Číny prežil test smrti

Odolné smartfóny boli vždy veľmi obľúbené. Je dobre vedieť, že vo vrecku nosíte zariadenie, ktoré sa pri páde na zem nerozletí na sto kusov, alebo že ho neodrovná pár kvapiek letnej prehánky.

BLUBOO sú šialenci: Tento telefón s duálnym fotoaparátom je teraz v predaji za $9,99!

Najnovší kúsok z dielne čínskeho Bluboo s názvom Bluboo D1 dnes (24.4.2017) vstupuje do predpredaja. Súčasťou tejto udalosti je aj špeciálna limitovaná akcia, vďaka ktorej môže byť Bluboo D1 váš za naozaj nízku cenu a s darčekom navyše. Poďme si však pripomenúť, čo tento fešák s duálnym fotoaparátom ponúka.

Oplatí sa viac paušál alebo kredit? Poradíme vám, ako si správne vybrať

Univerzálnu odpoveď na otázku, ktorý z uvedených variantov je lepší, asi nenájdeme.
Galaxy S8

HLASOVANIE: Ktorej vlajkovej lodi za jar 2017 dáte svoj hlas?

Najväčší výrobcovia predstavili svoje vlajkové lode pre prvý polrok 2017. Ktoré zo zariadení ale zaujalo najviac?

Chcete sa cítiť bohatí? Najdrahšia aplikácia v Google Play je teraz na týždeň zadarmo!

Nestáva sa často, že by sa, minimálne čo sa aplikácií týka, objavil takto bizarný kúsok. O najdrahších aplikáciách, ktoré sú v obchod len preto, aby ste mohli ukázať „že na to máte“ sme písali už niekoľkokrát.

OFICIÁLNE: Nové Call of Duty bude z prostredia 2. svetovej vojny

Nový titul Call of Duty ide späť ku svojim koreňom, a teda do 2. svetovej vojny. O tomto kroku sa špekulovalo už dlhšiu dobu, hlavne odkedy hráči vyjadrili svoj názor na aktuálny titul Infinite Warfare, ktorý sa odohráva v sci-fi prostredí.

Čína ako krajina neobmedzených možností, kde aj Windows store predáva Xiaomi smartfóny

Ak by ste čakali, že Microsoft svoj obchod v rôznych krajinách riadi rovnako, čakali by ste zle. Príkladom je Microsoft, ktorý v Číne namiesto svojich Windows Phone smartfónov predáva niečo úplne iné.
sopky

VIDEO: Vedci natočili aktívne sopky v Guatemale poriadne zblízka. Vďaka dronom

Lietať s dronom v blízkosti aktívneho vulkánu nie je zrovna rozumné. Splodiny, vyvrhnutý materiál a vysoká teplota ho môžu jednoducho zničiť. Vedci z univerzít v Bristole a Cambridge toto riziko podstúpili.

Ty ešte nemáš kameru v aute? VIDEO z včerajšej hromadnej nehody ťa presvedčí, že sa môže hodiť

Včera sa na zasneženom úseku D1 stala kvôli naozaj kriticky zlému počasiu stala vážna dopravná nehoda. Presnejšie, poškodených ostalo približne 40 vozidiel a zranených približne 24 osôb, z toho podľa Polície SR 1 ťažko.

Čech nastúpil na RegioJet a chcel si pustiť YouTube, ktorý bol blokovaný. Našiel však naozaj pikantnú náhradu

RegioJet síce na protest mnohých zo Slovenska odísť musel, v susednom Česku však operuje aj naďalej.

Dievčatá nechcú študovať vedu a technológie. Prichádzame o talenty

Po dovŕšení 12 rokov prudko klesá záujem dievčat na základných školách o štúdium matematiky, fyziky, chémie, prírodovedy či informatiky.

Xiaomi chce ovládnuť trh: Len v marci predali 6,3 miliónov zariadení, za rok ich má byť 70 miliónov

Xiaomi len včera predstavil svoju novú vlajkovú loď, o ktorej sa dozviete viac v samostatnom článku. Len narýchlo pripomenieme, že je vybavená 6 GB RAM a procesorom Snapdragon 835. Ide teda o poriadne výkonný kúsok smartfónu.

Toto je TOP 10 najpredávanejších mobilných telefónov všetkých čias

Mobilné telefóny v komerčne dostupnej podobe nám robia spoločnosť už nejaký ten piatok. Zo začiatku si ich mohlo dovoliť len pár vyvolených, no postupom času ich cena klesla do roviny „pre každého".

Google postaví obrovské dátové centrum hneď vedľa Tesla Gigafactory

Magazín The Wall Street Journal dnes ráno vyrukoval so zaujímavou správou, ktorá hovorí o plánoch spoločnosti Google. Internetový gigant mal kúpiť veľkú plochu pozemkov hneď vedľa mega továrne Elona Muska.

UBER v Brne po dvoch mesiacoch končí. Zrušil ho súd, nie nezáujem zákazníkov

Presne prvého februára tohto roku sme vás informovali, že Uber, ako moderná platforma pre prepravu osôb, expandovala aj do českého Brna. Išlo o ďalšie pokryté české mesto hneď po Prahe.
vesiak

Na Amazone sa predáva lacný nástenný vešiak, ktorý zaznamená všetko, čo hovoríte a robíte

Ak niekde čírou náhodou natrafíte na vešiak, ktorý vidíte na titulnej snímke, nič nerobte, nehovorte a vytraťte sa z miestnosti. Môže vás totižto nahrať alebo natočiť na video.

Samsung na Twitteri jedným smajlíkom absolútne zničil muža, ktorý si z...

Počas celej histórie ľudstva sa nespočetne veľakrát stalo, že mladého drzého junáka ukľudnil podstatne starší nadriadený s nadhľadom a hlavne skúsenosťami.