Jarné cenové zvýhodnenie Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Jarné cenové zvýhodnenie Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Samsung včera spustil špeciálnu akciu na nákup Samsung Galaxy S7 a S7 edge, pri ktorom vracia 90 €.

4
Samsung Galaxy S7 edge

Samsung pripravil pre svojich zákazníkov jarné zvýhodnenie smartfónov Samsung Galaxy S7 (G930F) a S7 edge (G935F). Tí, ktorí si na Slovensku zakúpia jeden zo spomínaných telefónov, získajú 90 € späť.

Akcia platí od pondelka 13. 3. do nedele 30. 4. 2017 alebo do vyčerpania registrácií pre túto akciu. Viac informácií vrátane zoznamu predajcov nájdu záujemcovia na www.samsung-bonus.eu.

„Samsung Galaxy S7 a S7 edge patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie modely, ktoré ponúkame. Preto sme sa rozhodli tieto modely ešte viac podporiť a sprístupniť vďaka cenovému zvýhodneniu. Zákazníci si môžu vyberať zo všetkých farebných variantov,“ uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registrácii zakúpeného produktu na www.samsung-bonus.eu získajú zákazníci 90 € späť. Na získanie zľavy stačí registráciu vykonať do 14 dní od nákupu a najneskôr do 30. 4. 2017. Je potrebné vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtenku.

Samsung Galaxy S7 edge

Najmodernejšie technológie v elegantnom tele

Samsung Galaxy S7 a S7 edge sú šité na mieru modernému štýlu života. Zaujmú nielen luxusným dizajnom z kovu a skla alebo vysokou odolnosťou voči prachu a vode (IP68), ale aj fotoaparátom Dual Pixel, s ktorým urobíte dokonalé fotky či už cez deň, za šera alebo v noci. Milovníci hier ocenia možnosť prepojenia s okuliarmi na virtuálnu realitu. Super AMOLED displej s veľkosťou 5,1 palca v prípade Samsung Galaxy S7 a 5,5 palca pri Galaxy S7 edge má funkciu Always-On, vďaka ktorej nezmeškáte žiadny hovor alebo dôležité upozornenie. Oba modely podporujú funkciu rýchleho nabíjania cez kábel aj bezdrôtovo. Nechýba hybridný slot, do ktorého môže užívateľ vložiť zároveň SIM kartu aj microSD kartu, a tak získať ďalšie úložisko vo veľkosti až 256 GB. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy S7 je 599 € vr. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 699 € s DPH (32 GB).

 • klm987654321

  Neviem prečo je u nás stále taký drahý keď napríklad v Rakúsku už dávno má oficiálnu nižšiu cenu.

  • hrino

   Lebo na SK su luxusne platy a ludia radi zaplatia kolko si predajca povie )

 • Orwell

  V US $200 zľava, v Nemecku v bežnom kamennom obchode 399€ za S7 alebo 449€ s 250 € kamerou gear 360. Prečo u nás musím zaplatiť 599€ a dostať smiešnu 90€ zľavu a aj to s niekoľko týždňovým odstupom na účet a ktovie či mi ho priznajú? Aha, lebo Slovensko a špecifický trh

  • Ampo

   Daj mi prosím link na nejaký nemecký alebo rakúsky eshop. Oplatí sa objednávať odtiaľ keď je to také lacné?