Netešme sa predčasne: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 edge v prvých...

Netešme sa predčasne: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 edge v prvých 3 mesiacoch nemusí prísť

12

Samsung s aktualizáciou na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začal ešte pred pár týždňami. Update si pomaličky razí cestu štát po štáte.

Očakáva sa, že by aktualizácia mala pokryť celý svet do konca prvého kvartálu 2017. Podľa posledných informácií to však nie je celkom pravda.

Jeden z používateľov diskusného fóra XDA-Developers, liquidguru, sa v LiveChate so Samsungom opýtal, kedy môže na svojom odomknutom Galaxy S7 edge zakúpenom v Singapure očakávať aktualizáciu. Zamestnanec podpory pre zákazníkov mu stručne odvetil, že medzi aprílom a júnom 2017, teda v druhom štvrťroku 2017.

Je nutné dodať, že sa zákaznícka podpora môže mýliť, môže však mať aj pravdu. Tak či tak, na aktualizáciu sa v prvých troch mesiacoch tohto roka úplne nespoliehajte. Predídete tak prípadnému sklamaniu.

 • Miroslav Šimkovič

  Mohli by set byť iniciatívnejší a získať stanovisko od Samsungu a nielen prekladať články zo Sammobile.com

  • Lukas Zachar

   Ahoj Miroslav, so slovenským vedením Samsungu sme sa samozrejme spojili. Hneď ako budeme mať viac info budeme článok aktualizovať.

   • Miroslav Šimkovič

    Ahoj Lukáš, tak to je dobrá správa a teší ma, že sa angažujete v tejto veci :)

 • john

  Ja uz 7 mam asi 3 dni…. klasika S7

  • Miroslav Šimkovič

   A máš oficiálnu SK distribúciu?

   • Rastislav Salamon

    urcite nie

 • FILO

  To už SAMSUNG môže vydať 7.1 keď to tak trvá..

 • Trixx

  Píšete netešte sa
  A o pár článkov vyššie píšete príde tento mesiac
  Akože čítate vôbec čo dávate na server??

 • Petusiak

  Kamo dúfam že vám klesá návštevnosť tohto portálu, za 24 hodín ste okopírovali dva články, žiadne overené informácie len na debila content aby sa reklama predávala. Zoznam pokazí všetko dobré za účelom maximalizacie zisku. Ako keby ste to robili menej na hulvata tak by vám to ľudia viacej zrali ale uz nemate chrbtovu kost.

 • Dodo

  Mobil mi dobre funguje aj na aktuálnej verzii S7edge… Skôr sa obávam týchto aktualizácii pretože už na nejednom MT co som mal a mame v rodine s tým pokazili hlavne vydrž batérie, problém so signálom…

 • majo

  dnes sa mi aktualizovala s7 samsung no nic moc akurat sa zmenila farba ikon ked stiahnem listu je to nejasnejsie menu nastavenia dake neprehladnejsie bez farieb uz . a co najhorsie teda ozaj zle ze ked zapnem fotak koliecko nastaveni je v pravo nie v labo je to zmenene a aplikacie od samsungu ako je selfie pomale videoa ine su celkom na figu zobrazene musim potiahnut zlava do prava na dyslpay a spatnejsie cele menu android 6 bol pekny prehladny vsetko ok .. chyby alebo dake ine preblemi som chvalabohu na sedmicke nezaznamenal su tam nove zvonenia co mi je jedno a j dake profili pre hry ma to byt vraj setrnejsie k baterke a k vykonu asi preto orezali peknu grafiku na ktoru som bol zvyknuty .inak zvykam si dufam ze sa to vylepsi a uvital by som keby si mohol uzivatel menit aj graficke prostredie na take ako bolo v 6 zvolit ci to tam chce pridat alebo nie ..

 • Martin Slimo Slimák

  Je to super. Prehladne a prijemny dizajn