OnePlus 2

Úvod OnePlus OnePlus 2

STRUČNE: OnePlus 2 si počas týchto dní budete môcť kúpiť aj bez pozvánky

Ak máte chuť na nedávno predstavený smartfón OnePlus 2, no nemáte naň pozvánku, máme pre vás výborné správy. Súčasťou zliav čierneho piatku budú totiž spustené voľné objednávky. Akcia bude trvať medzi 27. a 30. novembrom,...

OnePlus Two vs. OnePlus X: Čo prináša pekná mid-range novinka?

Najnovší počin z dielne čínskeho výrobcu OnePlus kombinuje strednú triedu s prémiovými materiálmi a aj s precíznym spracovaním. S novinkou X chce zaujať hlavne nenáročnejších zákazníkov, ktorí si však zároveň potrpia na pekne vyzerajúcom smartfóne.

SÚŤAŽ: Vyhrajte OnePlus 2 – zabijaka vlajkových lodí so 4GB RAM a USB Type-C! [VÍŤAZ]

Spoločnosť OnePlus len nedávno predstavila svoj najnovší smartfón, OnePlus 2, ktorý rovnako ako jeho predchodcu, OnePlus One, nazvala zabijakom vlajkových lodí. Niet sa čomu čudovať, novinka disponuje zaujímavými špecifikáciami a kvalitným spracovaním konštrukcie.

VIDEO Blbý problém: Keď držíte OnePlus 2 v ruke, domovské tlačidlo nefunguje tak, ako by malo

Ste pripravení na ďalší problém, ktorý bude znepríjemňovať používanie najnovšej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus? Tak poďme na to. Najnovší problém týkajúci sa OnePlus 2 začali používatelia hlásiť len nedávno.

Test rýchlosti: Samsung Galaxy Note5 vs. OnePlus 2 vs. LG G4

Samsung si je poriadne istý výkonom svojho najnovšieho čipsetu, Exynos 7420. Je to rovnaký čipset, ktorý spoločnosť využila aj v Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Výrobca si je jeho výkonom natoľko istý, že ho v prípade Galaxy Note5 a Galaxy S6 edge+ nijako nepretaktoval.

OnePlus 2 pozvánky vyniesli 70 000 dolárov – určené sú pre charitu

Ako už iste viete, smartfón OnePlus 2 je možné získať len s pozvánkou, ktorú je možné získať rôznymi spôsobmi, pričom jednou z nich bola aj aukcia týchto pozvánok.

OnePlus začal predávať pozvánky na kúpu OnePlus 2. Vyzbierané peniaze daruje charite

Spoločnosť OnePlus dnes oznámila, že sa pri príležitosti predaja 100 kusov pozvánok na kúpu nového OnePlus 2 spojila s internetovou aukčnou sieňou eBay a ich iniciatívou Giving Works.

V Číne sa predalo 30 000 kusov smartfónu OnePlus 2 za 64 sekúnd

O nový smartfón OnePlus 2 je enormný záujem, o čom svedčí cez jeden milión registrovaných záujemcov o túto kombináciu pokročilého hardvéru, softvéru a veľmi priaznivej ceny.

Predobjednajte si zabijaka vlajkových lodí, smartfón OnePlus 2

Len nedávno čínsky výrobca OnePlus predstavil novú generáciu silnej konkurencie pre aktuálne top modely ostatných výrobcov, smartfón OnePlus 2, pričom kombinuje pokročilý hardvér, dizajn s priaznivou cenou.

Jeden milión registrácií – záujem o OnePlus 2 je enormný

Len nedávno predstavený nový zabijak vlajkových lodí, smartfón OnePlus 2 zaznamenal úspech v podobe počtu registrácií o pozvánky, vďaka ktorým si môžete smartfón kúpiť.

TIP: Nadupaný OnePlus 2 v predobjednávke za 386€, objednávať môžete už teraz

OnePlus 2, novinka od čínskeho startupu OnePlus, ktorý nás minulý rok prekvapil skutočne zaujímavým smartfónom OnePlus One je konečne tu.

Rootnutie OnePlus 2 neporuší záruku zariadenia, to čo spravíte potom, môže!

Tí z vás, ktorí si radi rootujete svoje zariadenia budete obdivovať prístup spoločnosti OnePlus. Tak, ako pri OnePlus One, tak aj pri OnePlus 2 sa rozhodli, že odomknutý bootloader nebude dôvod pre neuznanie reklamácie.

Porovnanie špecifikácií: OnePlus 2 vs. G4, Galaxy S6 a One M9

Pokiaľ zoberieme do úvahy pomer hardvérovej výbavy, kvality spracovania a ceny, OnePlus 2 má skutočne veľké ambície poraziť väčšinu hi-tech smartfónov.

ANKETA: Oplatí sa OnePlus 2 za cenu, ktorú si zaň pýta výrobca?

Čínska spoločnosť, OnePlus, dnes nad ránom predstavila svoju novú vlajkovú loď, OnePlus 2. Je to zariadenie, ktoré opäť nesie zaujímavý slogan, zabijak vlajkových lodí pre rok 2016.

OnePlus 2 oficiálne: 50 MPx fotky, 4GB RAM, rámik z horčíka, USB Type-C a super-nízka cena

Hoci sme OnePlus 2 poznali po hardvérovej aj vizuálnej stránke ešte pred oficiálnym predstavením, niektoré detaily zostali až doteraz utajené.

FOTO: Pozrite si OnePlus 2 na fotografiách vo vysokom rozlíšení

Predstavenie nového zabijaka vlajkových lodí, smartfónu OnePlus 2 je na spadnutie (27.júl 2015) a k do teraz známym detailom pribudla séria fotografií, ktoré toto zariadenie ukazujú v plnej kráse a kvalite.

OnePlus 2 prešiel certifikáciou, ktorá potvrdila parametre – pozrite sa ako vyzerá!

TENAA je čínsky inštitút pre certifikáciu telekomunikačných zariadení a práve táto organizácia čerstvo certifikovala očakávaný smartfón OnePlus 2, pričom potvrdila parametre a objavili sa aj prvé snímky.

OnePlus 2 vs. GALAXY S6: Porovnanie makrofotografií z dvoch hi-tech smartfónov

Hoci nebol očakávaný zabijak vlajkových lodí ešte oficiálne predstavený, výrobca už stihol odhaliť niekoľko podstatných detailov, vrátane fotiek.