OnePlus 5

Úvod OnePlus OnePlus 5

Slepý FOTO test: Huawei Mate 10 Pro je najlepšie fotiacou vlajkovou loďou!

Proti sebe sme postavili TOP fotomobily tohto roka. Ktorý z nich dokázal najviac zaujať?

OnePlus neklamal: Nový OnePlus 5T je skutočne najrýchlejšie nabíjajúcim sa smartfónom na trhu

Keď si výrobcovia robia vlastné testy, berieme ich skepticky. Predsa len mohli upraviť podmienky tak, aby vyhovovali práve ich modelu.

OnePlus 5 a OnePlus 5T pod ostrou kritikou: Nevedia spustiť HD video zo streamovacích služieb!

Ak vlastníš OnePlus 5 alebo 5T, máme pre teba zlé správy. Podľa informácií publikovaných používateľom whatthefunk z oficiálneho diskusného fóra výrobcu vlajkové lode čínskeho výrobcu nedisponujú certifikáciou Widevine Level 1.
oneplus 5

Pre OnePlus 5 je dostupná beta verzia OS Android Oreo! Takto si ju nainštalujete

Čo sa týka aktualizácií na najnovšiu verziu operačného systému pre smartfóny s logom OnePlus, užívajú si ich zatiaľ iba vlastníci modelov OnePlus 3 a 3T. Tohtoročné vlajkové lode ju obdržia až začiatkom budúceho roka. 

OnePlus 5 získava Android 8.0 Oreo! SŤAHUJ beta verziu

Ak vlastníš OnePlus 5, máme pre teba malé Vianoce. Čínska spoločnosť si totiž pripravila malé prekvapenie, ktoré určite poteší mnohých z nás/vás.

Tieto TOP smartfóny môžu byť tvoje za mrazivo nízke ceny

Upozornenia na výpredajový sviatok, známy ako Black Friday, už môžete vidieť snáď v každom obchode či reklame. Ak však máte radi technológie za naozaj priaznivé ceny môžete navštíviť stránku čínskeho predajcu Geekbuying.
oneplus

OnePlus aktualizuje OnePlus 5: Prináša opravu zraniteľnosti KRACK

Spoločnosť OnePlus začala s aktualizáciou jej stále novej vlajkovej lode, OnePlus 5.

OnePlus reaguje na zbieranie osobných údajov. K spokojnosti užívateľov

V priebehu minulého týždňa sme vás informovali o praktikách spoločnosti OnePlus, predmetom ktorých je zbieranie a odosielanie citlivých údajov zo zariadení ich zákazníkov. Na problematiku upozornil bezpečnostný expert Chris Moore.
OnePlus 5

Smartfóny OnePlus odosielajú citlivé dáta o užívateľoch. Výrobcovi majú pomáhať pri vývoji

Chris Moore je bezpečnostným expertom, ktorý odhalil celkom nepríjemnú vec. Podľa jeho skúmania odosielajú smartfóny OnePlus príliš veľa osobných údajov na server výrobcu.
oneplus 5

OnePlus 5 dostáva neohlásenú aktualizáciu. Rieši problémy s YouTube a 4G pripojením

Pokiaľ vlastníte jeden z najlepších smartfónov v pomere cena-výkon, skontrolujete si v nastaveniach dostupnosť aktualizácií. OnePlus 5 dostáva upgrade systému OxygenOS na verziu 4.5.11.

OnePlus 5 s Oreo sa už testuje! Zbadali ho v benchmarkovej databáze

OnePlus je mladá spoločnosť, ktorá má relatívne progresívnych zákazníkov, ktorí chcú len to najlepšie a najnovšie či už z hardvérového alebo softvérového sveta.
oneplus 5

Toto je TOP 10 aktuálne najvýkonnejších smartfónov podľa meraní AnTuTu

Používateľov smartfónov by sme mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvej skupine záleží na výsledkoch aplikácií a platforiem, ktoré testujú a hodnotia výkon smartfónov. Druhá skupina na tieto výsledky kašle.
OnePlus 5

Začni školský rok ako pán: Tieto smartfóny sú vo svojej triede to najlepšie čo môžeš mať!

Čínski predajcovia na svojich stránkach vždy ponúkajú rôzne výhodné akcie pri rôznych príležitostiach alebo skrátka len tak, pre radosť svojich zákazníkov. Čínsky e-shop CAFAGO nás dnes informoval o dvoch modeloch, ktoré sú momentálne k dispozícii so zníženou cenovkou.
oneplus 5

Máš OnePlus 5? Tak aktualizuj na OxygenOS 4.5.10 – vylepší ti to kameru, Wi-Fi a ďalšie

OnePlus dnes začína rozposielať najnovšiu aktualizáciu pre svoju vlajkovú loď, OnePlus 5. Aktualizácia nesie označenie 4.5.10 a prináša niekoľko významných zmien.
oneplus 5

VIDEO: Ako pracuje stabilizácia obrazu, ktorú dostal OnePlus 5 po softvérovej aktualizácii?

OnePlus 3 aj OnePlus 3T dostali do výbavy optickú stabilizáciu obrazu. Nová generácia OnePlus 5 ňou však už vybavená nebola. K slovu tak prišla elektronická stabilizácia obrazu, ktorú ste však nemohli používať pri snímaní jemného 4K videa.
OnePlus 5

OnePlus 5 dostáva dôležitú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie, vylepšenia a opravy

OnePlus 5 ako nesmierne vydarený smartfón stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus, dostáva naprieč celým svetom významnú softvérovú aktualizáciu. Výrobca povyšuje systém Oxygen OS na verziu 4.5.7.
oneplus 5

OnePlus spamuje majiteľov smartfónu OnePlus 5 upozornením na výhru smartfónu OnePlus 5

Za nesmierne kreatívnym nadpisom sa skrýva podobne kreatívna iniciatíva spoločnosti OnePlus. Niekoľko majiteľov smartfónov sa na fóre Reddit, ktoré združuje rôzne online komunity, sťažuje na „notifikačný spam".
oneplus

V DxOMark ohodnotili OnePlus 5. Nemá najlepší fotoaparát, je ale viac ako dobrý

Ešte pred predstavením smartfónu OnePlus 5 bolo približne jasné, čo všetko ponúkne. Sám výrobca lákal na vtedy ešte nepredstavené zariadenie indíciami, ktoré povyšovali jeho nadštandardné vlastnosti.