OnePlus 5

OnePlus 5

OnePlus 5 dostáva neohlásenú aktualizáciu. Rieši problémy s YouTube a 4G pripojením

Pokiaľ vlastníte jeden z najlepších smartfónov v pomere cena-výkon, skontrolujete si v nastaveniach dostupnosť aktualizácií. OnePlus 5 dostáva upgrade systému OxygenOS na verziu 4.5.11.

OnePlus 5 s Oreo sa už testuje! Zbadali ho v benchmarkovej databáze

OnePlus je mladá spoločnosť, ktorá má relatívne progresívnych zákazníkov, ktorí chcú len to najlepšie a najnovšie či už z hardvérového alebo softvérového sveta.

Toto je TOP 10 aktuálne najvýkonnejších smartfónov podľa meraní AnTuTu

Používateľov smartfónov by sme mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvej skupine záleží na výsledkoch aplikácií a platforiem, ktoré testujú a hodnotia výkon smartfónov. Druhá skupina na tieto výsledky kašle.

Začni školský rok ako pán: Tieto smartfóny sú vo svojej triede to najlepšie čo môžeš mať!

Čínski predajcovia na svojich stránkach vždy ponúkajú rôzne výhodné akcie pri rôznych príležitostiach alebo skrátka len tak, pre radosť svojich zákazníkov. Čínsky e-shop CAFAGO nás dnes informoval o dvoch modeloch, ktoré sú momentálne k dispozícii so zníženou cenovkou.

Máš OnePlus 5? Tak aktualizuj na OxygenOS 4.5.10 – vylepší ti to kameru, Wi-Fi a ďalšie

OnePlus dnes začína rozposielať najnovšiu aktualizáciu pre svoju vlajkovú loď, OnePlus 5. Aktualizácia nesie označenie 4.5.10 a prináša niekoľko významných zmien.
oneplus 5

VIDEO: Ako pracuje stabilizácia obrazu, ktorú dostal OnePlus 5 po softvérovej aktualizácii?

OnePlus 3 aj OnePlus 3T dostali do výbavy optickú stabilizáciu obrazu. Nová generácia OnePlus 5 ňou však už vybavená nebola. K slovu tak prišla elektronická stabilizácia obrazu, ktorú ste však nemohli používať pri snímaní jemného 4K videa.

OnePlus 5 dostáva dôležitú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie, vylepšenia a opravy

OnePlus 5 ako nesmierne vydarený smartfón stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus, dostáva naprieč celým svetom významnú softvérovú aktualizáciu. Výrobca povyšuje systém Oxygen OS na verziu 4.5.7.

OnePlus spamuje majiteľov smartfónu OnePlus 5 upozornením na výhru smartfónu OnePlus 5

Za nesmierne kreatívnym nadpisom sa skrýva podobne kreatívna iniciatíva spoločnosti OnePlus. Niekoľko majiteľov smartfónov sa na fóre Reddit, ktoré združuje rôzne online komunity, sťažuje na „notifikačný spam".
oneplus

V DxOMark ohodnotili OnePlus 5. Nemá najlepší fotoaparát, je ale viac ako dobrý

Ešte pred predstavením smartfónu OnePlus 5 bolo približne jasné, čo všetko ponúkne. Sám výrobca lákal na vtedy ešte nepredstavené zariadenie indíciami, ktoré povyšovali jeho nadštandardné vlastnosti.

RECENZIA OnePlus 5: Úžasný zážitok zo softvéru, výborný fotoaparát a batéria, na ktorú sa môžeš spoľahnúť

OnePlus 5 je výkonnostná beštia, ktorá je aj veľmi kvalitne postavená. Podobá sa síce na jeden z najznámejších smartfónov planéty, no to nemení nič na tom, že jeho kúpou získate telefón, na ktorý sa dá spoľahnúť.

OnePlus 5 získava aktualizáciu na OxygenOS 4.5.5. Opravuje jednu z najotravnejších vecí!

OnePlus 5 získal aktualizáciu na OxygenOS 4.5.5, a to len týždeň po tom, ako ho spoločnosť aktualizovala na OxygenOS 4.5.3.

Problémy s displejom na OnePlus 5 spôsobila ich snaha silou mocou okopírovať Apple

O probléme displeja na OnePlus 5, ktorý sa týka tzv. „jelly“ efektu pri scrollovaní už asi viete. Pri bližšom pohľade na problém vyplynulo, že tkvie v tom, ako v zariadení upevnený.

Jeden z kupujúcich obdržal smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti

Kurióznu situáciu zažil jeden zo zákazníkov spoločnosti OnePlus v Indii. Podľa jeho slov mu bol doručený novučičký smartfón OnePlus 5 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti. 

OnePlus 5 získal prvú aktualizáciu: Opravila problém s Wi-Fi a ďalšie chyby

OnePlus 5 sa na trh dostáva len teraz, no už výrobca už stihol vypustiť prvú aktualizácia, ktorá pôvodnú verziu OxygenOS 4.5.0 posúva na verziu OxygenOS 4.5.3.

OnePlus 5 je oficiálne v predaji. Objednať sa dá aj v Európe

OnePlus 5 bol oficiálne predstavený presne pred siedmimi dňami a aktuálne už zamieril do predaja. K dispozícii je online, priamo na oficiálnych stránkach predajcu.

Testujeme OnePlus 5: Pýtaj sa na to, čo ťa zaujíma!

Do redakcie nám konečne dorazila aj novinka z dielne OnePlus. Nový OnePlus 5 bol oficiálne predstavený len minulý týždeň, do predaja sa dostal v ten istý deň. Na OnePlus 5 sme sa tešili pekne dlhú dobu, poďme sa teda aspoň v skrátenom článku pozrieť na to, čo ponúka.
banner