OnePlus 3

Úvod OnePlus OnePlus 3
OnePlus 3T

Smartfóny OnePlus 3/3T dostávajú aktualizáciu. Pripravte sa na nové funkcie!

To, že nevlastníte tohtoročnú vlajkovú loď ešte neznamená, že si nemôžete užívať jej vymoženosti. Smartfóny OnePlus 3 a 3T dostávajú v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko funkcií z tohtoročného modelu OnePlus 5.

OnePlus sklamal fanúšikov modelov 3 a 3T: Toto je posledná aktualizácia!

Väčšina skalných fanúšikov výrobcu OnePlus si pravdepodobne pamätá, ako sa k nim spoločnosť zachovala pri žiadosti o aktualizáciu modelov OnePlus 2 a OnePlus X na Android 7.0 Nougat.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú aktualizáciu na OS Android 7.1.1 Nougat

Pokiaľ vlastníte jeden z veľmi dobre hodnotených smartfónov OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, očakávajte aktualizáciu. Verzia softvéru OxygenOS 4.1.0 so sebou prináša Android Nougat vo verzii 7.1.1.

OnePlus 3 získava aktualizáciu na OxygenOS 4.0.1, založený je na Android 7.0 Nougat

OnePlus konečne začal rozposielať veľkú aktualizáciu aj pre svoju minuloročnú vlajkovú loď, OnePlus 3.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú veľkú aktualizáciu na Android Nougat

Majitelia skvelých smartfónov OnePlus 3 a OnePlus 3T sa dočkali. Po dlhom procese beta testovania výrobca najnovšie oznámil, že spoločnosť začala s uvoľňovaním novej stabilnej verzie OS.

OnePlus 3 dostáva aktualizáciu. Pridáva vyššie snímkovanie pri zázname FHD videa

Smartfón OnePlus 3 síce nahradil novší model OnePlus 3T, no to neznamená, že sa na neho výrobca po softvérovej stránke vykašle.

Vylepšený OnePlus 3T bude oproti pôvodnej verzii drahší

Už dávnejšie je známe, že čínska spoločnosť OnePlus plánuje vylepšiť ich obľúbený model smartfónu s označením OnePlus 3. Nemalo by ísť ale priamo o novú generáciu zariadenia.

OnePlus plánuje uvoľniť vylepšený model OnePlus 3T

Čínska spoločnosť OnePlus sa teší veľmi dobrým predajným číslam, ktoré sa týkajú ich modelu OnePlus 3. Zariadenie už tradičné ponúka prémiové vyhotovenie, vysoký výkon a spravodlivú cenovku.

Výroba obľúbeného OnePlus 3 sa zrejme zastaví napriek veľkému dopytu. Dôvod je však pozitívny

Zdroj z dodávateľského prostredia spoločnosti OnePlus dnes prišiel na prvý pohľad so smutnou správou. Čínsky výrobca zrejme natrvalo zastaví výrobu obľúbeného modelu OnePlus 3.

Smartfón OnePlus 3 sa vracia do predaja v Európe

Pokiaľ ste sa v prebehu augusta rozhodli, že si zadovážite nový OnePlus 3, pri návšteve oficiálneho e-shopu ste mohli zostať sklamaní. Smartfón bol totižto vypredaný, o čom sme informovali začiatkom augusta.

VIDEO: OnePlus 3 porazil Samsung Galaxy S7 v teste rýchleho nabíjania

Spoločnosť OnePlus so svojim modelom OnePlus 3 dobíja trh, o čom svedčí napríklad aj dočasné pozastavenie predaja v Európe kvôli nedostatočným skladovým zásobám.

Predaj smartfónu OnePlus 3 bude dočasne pozastavený. Obmedzenie sa týka aj Slovenska

Tretia generácia "zabijaka vlajkových lodí" sa rozhodne vydarila. Menším problémom smartfónu OnePlus 3 boli zo začiatku softvérové nedostatky, no tie výrobca našťastie promptne vyriešil aktualizáciami.

Smartfón OnePlus 3 bude vo Veľkej Británii drahší. Kvôli Brexitu

Obyvatelia Veľkej Británie v nedávnom referende rozhodli o vystúpení krajiny zo spoločenstva Európskej únie, čím podľa mnohých otvorili Pandorinu skrinku rôznych nepríjemností a problémov.

VIDEO: OnePlus 3 má vážny problém s displejmi. Zažltnutá škvrna trápi mnohých majiteľov

Prví majitelia nového zabijaka strednej triedy, OnePlus 3, sa na oficiálnom fóre OnePlus začali sťažovať na veľmi vážny problém. Ich čisto nový smartfón s Optic AMOLED displejom trpí vážnou chybou.

Brexit možno zvýši cenu OnePlus 3, tvrdí výrobca

Veľká Británia sa rozhodla vystúpiť z Európskej Únie a momentálne nad touto ostrovnou krajinou visí veľký otáznik. Jedna vec je ale istá, Brexit spôsobil neistotu na všetkých trhoch. Smartfóny nie sú výnikou, prvým smoliarom je OnePlus 3, ktorého cena v blízkej dobe možno stúpne.

Najnovší OnePlus 3 s 6 GB RAM, 16 Mpx fotoaparátom a Snapdragon 820 za akciovú cenu

Čínskeho výrobcu OnePlus vám asi ani nemusíme predstavovať. Na trhu čínskych smartfónov si vďaka svojim kvalitným zariadeniam vybojoval svoje právoplatné miesto a získal tak svoje bohaté publikum.

Škriabanie displeja, ohýbanie aj vysoké teploty. OnePlus 3 prešiel cez test odolnosti

Len minulý týždeň predstavená generácia slávneho zabijaka vlajkových lodí sa podrobila viacerým spôsobom overenia jej odolnosti pred fyzickým poškodením. Ako to teda celé dopadlo?

VIDEO: OnePlus 3 so 6 GB RAM vs. Samsung Galaxy S7 edge v teste rýchlosti. Kto vyhrá?

Len čerstvo predstavený smartfón OnePlus 3 sa pýši okrem iného aj 6 GB operačnou pamäťou RAM, ktorá by sa mala postarať o špičkový multitasking a rýchly chod mnohých procesov a aplikácií spustených na pozadí.