OnePlus 5T

Úvod OnePlus OnePlus 5T
OnePlus 5T Lava Red

OnePlus 5T v limitovanej edícii Lava Red vstupuje do predaja

Ak vám padlo do oka žiarivo červené prevedenie smartfónu OnePlus 5T označené ako Lava Red, získať ho môžete už zajtra. Výrobca na svojich oficiálnych stránkach zaháji predaj 6. februára predpoludním, o desiatej hodine. 
oneplus

Nemecký ovčiak, mäso a test stabilizácie obrazu: Bizarné reklamy od OnePlus pokračujú

OnePlus zverejnila ďalšiu zo svojich reklám, ktorej zaslúžene patrí prívlastok „bizarná“. Výrobca v reklame porovnáva stabilizáciu obrazu svojho posledného modelu OnePlus 5T s hviezdou kórejského Samsungu, smartfónom Galaxy S8.
oneplus 5T

OnePlus 5T začína získavať aktualizáciu na OS Android 8.0 Oreo!

Majitelia najnovšieho kúsku z dielne OnePlus sa pomaly môžu pripravovať na inštaláciu najnovšej verzie systému OxygenOS 5.0.2, ktorá je postavená na očakávanom OS Android 8.0 Oreo. 

Smartfóny OnePlus sú čoraz obľúbenejšie. Ich predaj stúpol o viac ako polovicu!

Spoločnosť OnePlus zverejnila výročnú správu za rok 2017, ktorá prezrádza niekoľko zaujímavých čísiel. Výrobca sa výsledkami nezvykol chváliť a predošlú výročnú správu publikoval ešte v roku 2014.
oneplus

OnePlus má na konte ďalšiu bizarnú reklamu. Porovnáva sa v nej s kórejskou konkurenciou

Takmer presne po roku prichádza čínsky výrobca OnePlus s ďalšou bizarnou reklamou. Minulý rok vo februári sme sa stali svedkami olizovania smartfónov OnePlus 3T, a to pri príležitosti sviatku sv. Valentína. 
OnePlus 5T

OnePlus 5T za 391 € a bez DPH? Takto nízka cena tu nebola a tak skoro ani nebude!

OnePlus 5T, najnovšia vlajková loď s cenou mid-range zariadenia, bola predstavená v priebehu novembra minulého roka. Na tróne vystriedala nemenej populárneho predchodcu, OnePlus 5.

Tieto 2 smartfóny patria medzi najobľúbenejšie: Ich cena prudko klesla!

CES 2018 je veľkou udalosťou, ktorá momentálne ovláda všetky technologické weby a nadšencov. Aktuálnej pozornosti sa rozhodol využiť aj čínsky predajca Geekbuying, ktorý v rámci trvania tejto udalosti spustil, ako inak, akciovú ponuku.
OnePlus 5T 

OnePlus 5T prichádza v novej edícii Sandstone White. Predaj začína o pár dní

Ak vyprodukujete smartfón, ktorý sa dobre predáva, je aktualizovaný a získava pozitívne hodnotenia, môžete sa sústrediť napríklad na nové farebné variácie alebo limitované edície. Presne ako OnePlus 5T Sandstone White. 
iphone X

Zdrvujúca porážka: Smartfóny OnePlus 5T a Razer Phone zničili iPhone X v teste rýchlosti

Operačný systém iOS a jeho rival Android si opäť zmerali sily. A to prostredníctvom troch smartfónov, ktoré momentálne patria na úplnú špičku mobilného priemyslu. Ako tento zaujímavý súboj teda dopadol?

OnePlus neklamal: Nový OnePlus 5T je skutočne najrýchlejšie nabíjajúcim sa smartfónom na trhu

Keď si výrobcovia robia vlastné testy, berieme ich skepticky. Predsa len mohli upraviť podmienky tak, aby vyhovovali práve ich modelu.

OnePlus 5 a OnePlus 5T pod ostrou kritikou: Nevedia spustiť HD video zo streamovacích služieb!

Ak vlastníš OnePlus 5 alebo 5T, máme pre teba zlé správy. Podľa informácií publikovaných používateľom whatthefunk z oficiálneho diskusného fóra výrobcu vlajkové lode čínskeho výrobcu nedisponujú certifikáciou Widevine Level 1.

OnePlus 5T získava aktualizáciu na OxygenOS 4.7.4: Vylepšuje systém a kvalitu fotografií!

OnePlus 5T sa na trh oficiálne dostal ešte minulý mesiac. Krátko na to spoločnosť oznámila, že pracuje na aktualizácii, ktorá do zariadenia prinesie niekoľko vylepšení fotoaparátu a používateľského rozhrania.

Kúpil si si OnePlus 5T? Na doručenie môžeš čakať dlhšie, toto je dôvod!

Spoločnosť OnePlus krátko po spustení predaja svojho posledného vlajkového modelu informovala, že ide o vôbec najrýchlejšie sa predávajúci smartfón z vlastnej produkcie.

OnePlus 5T vieš kúpiť za podstatne lacnejšie: 6GB verzia stojí len 427 €!

Očakávané zariadenie nesúce názov OnePlus 5T bolo predstavené len nedávno, 17. novembra, preto ide o naozaj horúcu novinku. Vylepšený kúsok vystriedal svojho predchodcu – One Plus 5.
oneplus 5T

OnePlus 5T sa prezliekol do žiarivého červeného prevedenia

OnePlus 5T nebude k dispozícii iba vo fádnych farbách. Čoraz viac výrobcov si osvojuje žiarivejšie povrchové úpravy, medzi ktorými sa vyníma červená.

OnePlus 5T v teste rýchleho nabíjania absolútne zničil iPhone 8 Plus, Galaxy S8+ a Pixel 2 XL

OnePlus 5T je novou vlajkovou loďou čínskeho výrobcu, ktorá nahradila veľmi úspešný OnePlus 5. Ako rýchlo sa dokáže nabiť? Pozri si nový test.
oneplus 5T

OnePlus 5T je najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom spoločnosti

Smartfón OnePlus 5T sa začal oficiálne predávať včera, a to prostredníctvom oficiálnych stránok výrobcu, partnerských predajcov a na väčšine kľúčových trhov. Pre náš región predaj odštartoval o 15:00 hodine.
OnePlus 5T

OnePlus 5T bude jediným smartfónom výrobcu na trhu, predaj začína dnes!

OnePlus 5T bude na trhu sám. Riaditeľ spoločnosti pre indický región potvrdil, že po vypredaní zásob predchádzajúcej generácie OnePlus 5 už nebude následne dostupná.