OnePlus 5T

OnePlus 5T
OnePlus 5T

OnePlus 5T definitívne odhalený: Pozrite si video z rozbaľovania a porovnanie s predchodcom

Ak uvažujete nad inovovanou vlajkovou loďou z dielne spoločnosti OnePlus a zároveň sa vám nechce čakať do 16. novembra, na nový vylepšený model OnePlus 5T sa môžete pozrieť už teraz.
oneplus 5T

OnePlus 5T by mal nakoniec stáť rovnako ako predošlá generácia

Smartfón OnePlus 5T bude oficiálne predstavený 16. novembra v americkom meste New York a jeho predaj bude následne zahájený 21. novembra 2017. Výrobca detaily potvrdil.
oneplus 5T

Oficiálne predstavenie OnePlus 5T potvrdené: Predaj začne iba pár dní po predstavení

Čínska spoločnosť OnePlus potvrdila to, o čom sa doteraz iba hovorilo. Vylepšenú verziu svojho smartfónu OnePlus 5T výrobca predstaví v New Yorku vo štvrtok, 16. novembra 2017.
oneplus 5T

OnePlus 5T bude predstavený v New Yorku. Padla aj informácia o cene

Oficiálne predstavenie smartfónu OnePlus 5T sa pomaly ale isto blíži a spolu s ním sa tiež vynára čoraz viac potvrdených informácií. Už poznáme niekoľko dôležitých detailov.
oneplus 5T

OnePlus 5T nebude vybavený bezdrôtovým nabíjaním. Podľa šéfa spoločnosti je príliš pomalé

Už vieme, že smartfón OnePlus 5T bude mať 3,5 mm audio konektor, čo potvrdil sám šéf spoločnosti Pete Lau. Najnovšie sa na sociálnej sieti Weibo vyjadril k technológii bezdrôtového nabíjania. 

Dobrá správa: OnePlus 5T ponúkne 3,5mm výstup pre slúchadlá!

OnePlus 5T predsa len príde s 3,5mm jackom na slúchadlá presne tak, ako jeho predchodcovia.
oneplus 5T

OnePlus 5T by mal stihnúť Čierny piatok. Predstavený bude v predstihu

Takzvaný Čierny piatok každoročne štartuje predvianočnú nákupnú horúčku, pričom tento deň pripadá na prvý piatok po americkom sviatku Dňa vďakyvzdania (23. november 2017). Vyzerá to, že OnePlus 5T dovtedy stihne prísť na trh.
oneplus 5T

FOTO: Unikli zábery OnePlus 5T! Šéf spoločnosti zdieľal, ako zariadenie fotí

Okolo vylepšenej generácie smartfónu OnePlus 5 začína byť rušno. Oficiálny zatiaľ nie je ani jej názov, OnePlus 5T, parametre, či akákoľvek fotografia. Indícií je ale k dispozícii viac ako dosť.
oneplus 5T

OnePlus 5T: Unikla jeho výbava, toto všetko ponúkne!

OnePlus 5 je jedno z najlepších zariadení tohto roka. Je rýchle, plné výkonu a vďaka pravidelným aktualizáciám aj dobre optimalizované. Len pár mesiacov po jeho uvedení na trh sa však vytratilo z oficiálneho obchodu. Prečo? Kvôli chystanému OnePlus 5T.

FOTO: OnePlus 5T bude nasledovať súčasný trend obrazoviek s pomerom strán 18:9

Pokiaľ vám padol do oka súčasný model OnePlus 5, ktorý je mimochodom veľmi dobre hodnotený, z oficiálnych stránok si ho nekúpite. Web oneplus.net hlási vypredané zásoby všetkých verzií a prevedení.
OnePlus 5T

FOTO: Toto má byť OnePlus 5T! Ponúka 6-palcový displej s pomerom strán 18:9

OnePlus 5 je azda najpopulárnejšou vlajkovou loďou sympatického čínskeho výrobcu. Takto však vyzerá jeho nástupca, OnePlus 5T!
banner