Úvod Zaujímavosti Slepý FOTO test: G4 vs. iPhone 6 vs. iPhone 6s vs. Galaxy...

Slepý FOTO test: G4 vs. iPhone 6 vs. iPhone 6s vs. Galaxy S6

11
G4 vs. iPhone 6 vs. iPhone 6s vs. Galaxy S6

V ďalšom slepom porovnaní fotoaparátov technologického webu PhoneArena stoja tvárou v tvár štyri hi-tech smartfóny od troch špičkových výrobcov LG, Apple a Samsung. Vy máte teraz príležitosť objektívne rozhodnúť, ktorý záber je podľa vás ten najlepší. Stačí v ankete iba jednoducho zvoliť jednu zo štyroch dostupných možností.

Výhodou takéhoto foto testu je najmä to, že ten, kto rozhoduje o výsledku, vopred nepozná konkrétnu značku a ani model mobilného zariadenia. Neovplyvňuje ho teda náklonnosť k špecifickému výrobcovi alebo operačnému systému.

Na výber tak máme zo štyroch fotografií z rovnakej pozície či uhla, avšak z iného smartfónu. Nižšie v článku dokonca nájdete zopár detailov zachytených objektov, kde si môžeme veľmi dobre všimnúť rozdielnu úroveň kvality.

LG G4, Apple iPhone 6s a aj Samsung Galaxy S6 patria do tej najvyššej produktovej triedy. A ako je vidieť, všetky kúsky – vrátane staršieho iPhone 6 – zvládajú fotografovanie na výbornú. Víťaz však môže byť iba jeden; ktorý to bude, záleží už iba od vášho hlasu.

Fotografia M
Fotografia M
Fotografia N
Fotografia N
Fotografia O
Fotografia O
Fotografia P
Fotografia P

Detail

foto-test-4 foto-test-3 foto-test-2

Viac fotografií nájdete na www.phonearena.com

[yop_poll id=“54″]