Moto Z

Úvod Motorola Moto Z
moto z play

Motorola pripravuje aktualizáciu na Android 8.0 Oreo pre smartfóny Moto Z a Moto Z2 Force

Pre majiteľov popredných Moto smartfónov máme vcelku pozitívne správy. Aktualizáciu na Android 8.0 Oreo síce zatiaľ nezískajú, no majú k tomu veľmi blízko. Výrobca pristúpil k beta testovaniu.
motomods

Mini tlačiareň priamo v smartfóne: Toto je nový člen rodiny Motorola MotoMods

Už bez tak veľká rodina modulárneho príslušenstva Motorola MotoMods sa rozrástla o ďalšieho člena. Volá sa Polaroid Insta-Share Printer a ide o malú mobilnú tlačiareň.
Moto Z2 Force

Motorola Moto Z2 Force vo výnimočnej a drahej špeciálnej edícii Kingsman VIP

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov akčných dobrodružných filmov Kingsman, objednajte si letenku do Číny. Iba na tomto trhu môžete totižto získať high-end Moto Z2 Force v špeciálnej edícii Kingsman VIP.

Motorola Moto Z2 Force môže trpieť rovnakým problémom s displejom ako OnePlus 5

Krátko po predstavení smartfónu OnePlus 5 naň vrhla zlé svetlo kritika, ktorá sa týkala zobrazovacích schopností jeho Super AMOLED displeja. Displej trpel takzvaným „želé efektom", kedy sa pri rolovaní v prostredí obsah nepríjemne deformoval, resp. naťahoval.
Moto Z2

Súčasné príslušenstvo Moto Mods bude kompatibilné aj s budúcoročnými generáciami Moto Z smartfónov

Motorola urobila z príslušenstva Moto Mods skutočne využiteľné a ľahko ovládateľné doplnky pre svoje dva dvorné smartfóny z Moto Z línie. Nešlo teda o žiadny sezónny výstrel, ktorým chcela Motorola nalákať kupujúcich. 

Moto Z2 Force oficiálne: Odolný ShatterShield displej a duálny fotoaparát

Čínsky gigant Lenovo predstavil nový vlajkový smartfón pre rok 2017, ktorým je samozrejme očakávaný Moto Z2 Force. Tak ako bolo známe už skôr, novinka ponúka niekoľko príťažlivých vlastností. 

Vlajkový Moto Z2 Force bude tenký ako „žiletka“. Utrpí však kapacita batérie

Presne 25. júla spoznáme na pôde mesta New York novú vlajkovú loď značky Moto, ktorá už nejaký ten čas patrí čínskej spoločnosti Lenovo. Moto Z2 Force volí vlastný prístup do vrcholového segmentu a od aktuálnych top modelov sa bude líšiť viac.
Moto_Z2_Play

Lenovo Moto Z2 Play oficiálne: Vítaná inovácia s novými MotoMods modulmi

Asi mesiac nás sprevádzali úniky informácií, ktoré smerovali k novej generácii jedného z najlepších smartfónov minulého roka. Lenovo Moto Z2 Play je oficiálne vonku.
Moto G5

Moto Z2 Play figuruje v testovaní Geekbench. Potvrdil očakávané parametre

Lenovo Moto Z2 Play sa objavil v testovaní známeho benchmarku Geekbench, ktorý len potvrdil už skôr známe a vo väčšine prípadov stále neoficiálne parametre.
Moto Mod

Vlastníte Lenovo Moto Z alebo Z Play? Toto Moto Mod príslušenstvo budete chcieť

O smartfónoch Lenovo Moto Z, Moto Z Play a hlavne o jeho modulárnom príslušenstve sme už písali neraz. Veľmi použiteľná a jednoduchá koncepcia rozšírenej funkcionality daných smartfónov sa nám páči.

Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

Každoročný príchod nových generácií vlajkových lodí znamená dve veci. Zákazníci hľadajúci maximálne technologické možnosti si opäť prídu na svoje a tí ekonomickejšie zmýšlajúci sa poobzerajú po minuloročných vlajkových lodiach.

Smartfón a klasická vysielačka v jednom? Stačí pripojiť modul LINC

Kým vysielačky stoja na začiatku modernej éry instantnej osobnej komunikácie, smartfóny sa nachádzajú na jej konci. Technologický pokrok je značný.

OFICIÁLNE: Smartfóny Moto Z, Moto Z Play a príslušenstvo MotoMods na Slovensku!

Spoločnosť Lenovo nás včera na tlačovej konferencii podrobne informovala o príchode nových smartfónov na slovenský trh. Ide pritom o vlajkový model Moto Z, ale aj cenovo dostupnejší variant.

Foto modul pre Moto Z smartfóny. Monštrum s 10-násobným optickým priblížením

Najlepším mobilným fotoaparátom súčasnosti disponuje Samsung Galaxy S7 / S7 edge, Galaxy Note 7 ale aj HTC 10. Tie však budú zrejme čoskoro prekonané.
Moto Z Play

Moto Z Play: Takto bude vyzerať lacnejšia alternatíva vlajkovej lode Moto Z

Zdá sa, že výrobca sa nesnaží skrývať Moto Z Play zariadenie, ktoré doplní Moto Z rad. Po minulých únikoch, vďaka ktorým sme poznali špecifikácie, dnes máme možnosť vidieť túto novinku strednej triedy v čiernom a bielom prevedení.
moto z play

TENAA: Moto Z Play bude mať 5,5-palcový FHD displej a 8-jadrový CPU

Moto Z Play je momentálne asi najočakávanejším Lenovo zariadením, ktoré má doplniť novú Moto Z sériu. To, že sme blízko predstavenia potvrdila aj TENAA kontrola v Číne, ktorá nám okrem špecifikácií odhalila aj dizajn smartfónu. Zariadenie...
moto z test odolnosti

VIDEO: Pozrite si ako obstál Moto Z s hrúbkou 5,2 mm v teste odolnosti

Novinka Moto Z je neskutočne tenká. So svojou hrúbkou 5,2 mm sa radí medzi najtenšie smartfóny sveta. Problém ale môže byť odolnosť smartfónu, zvlášť náchylnosť na zlomenie (viz iPhone 6).

Objavili sa ceny vymeniteľných MotoMods modulov pre smartfóny Moto Z. Lacné nebudú

Spoločnosť Lenovo na konferencii TechWorld 2016 nepredstavila len veľmi tenký a nadupaný high-end smartfón Moto Z, ale aj špeciálne príslušenstvo MotoMods, ktoré spočíva vo vymeniteľných modulárnych krytoch s rôznou funkcionalitou.