Xiaomi Redmi Note 4

Úvod Xiaomi Xiaomi Redmi Note 4

Zháňaš Xiaomi alebo OnePlus? Redmi Note 4 a OnePlus 3T EÚ kúpiš za neskutočne nízku cenu!

Mnohí tieto telefóny opísali ako najlepšiu voľbu čo sa ceny a výkonu týka. Za svoje peniaze dostanete najvyššiu kvalitu!

Takto lacný Xiaomi Redmi Note 4 nekúpiš nikde inde! Cena klesla smiešne nízku úroveň

Spoločnosť Xiaomi sa vďaka svojim vychyteným zariadeniam a tým pádom aj širokou fanúšikovskou základňou nemusí báť konkurencie. Niektorí výrobcovia rovnakej národnosti sa mu síce snažia dýchať na krk či kopírovať dizajn niektorých zariadení, no Xiaomi je jednoducho Xiaomi.

Príde Android 7.1.1 Nougat aj na Xiaomi Redmi Note 3 a Note 4?

Xiaomi pravdepodobne pracuje na veľkej aktualizácii pre niekoľko zo svojich zariadení. Medzi nimi by nemal chýbať ani obľúbený Xiaomi Redmi Note 3, ktorý sa vo výsledkoch z GFXBench objavil už s Android 7.1.1 Nougat.

Čakáte na výpredaje? Dočkali ste sa! Týmto zariadeniam sa výrazne znížila cena!

Vianočné sviatky ubehli ako voda, no pred sebou máme ešte oslavu nadchádzajúceho roka 2017. Pre predajcov to znamená likvidovanie zásob známe ako povianočné výpredaje.

Chcete smartfón od Xiaomi? Teraz môže byť váš za akciovú cenu

S predvianočnými výpredajmi sa roztrhlo vrece nielen u nás, ale aj v čínskych e-shopoch. GearBest veľmi dobre vie, ako veľmi je Xiaomi obľúbený, a preto teraz spúšťa výpredajovú akciu, ktorá sa týka len týchto zariadení.
miui 9

Najlepšie kúsky od Xiaomi teraz za akciové ceny! Nepremeškajte výhodnú ponuku

Čínske e-shopy sú známe svojou pestrou ponukou rôznych zariadení a taktiež častými výpredajovými akciami. Dnešok teda nie je výnimkou.

Hľadáte na Vianoce ten správny darček? Možno poteší výber Xiaomi zariadení a príslušenstva za TOP ceny!

Výpredajový Black Friday je v plnom prúde a zľavových ponúk ani zďaleka neubúda. Naopak. Naši kamaráti z GeekBuying.com nás informovali o ďalšej vlne zliav na rôzne produkty.
miui 9

Chcete si počas Black Friday kúpiť niečo od Xiaomi? Tieto kúsky už stihli zlacnieť!

Populárny čínsky výrobca Xiaomi si svojimi kvalitnými zariadeniami za prívetivé ceny získal svojich fanúšikov po celom svete. Niet preto divu, že v domovskej technologickej Číne obsadil podielové štvrté miesto.
miui 9video

SÚŤAŽ: Vyhrajte 10-jadrový smartfón od Xiaomi pod stromček!

Aj vy by ste si chceli spríjemniť Vianoce novým smartfónom? Kto nie! Vďaka našej spolupráci s obchodom Everbuying.net to je teraz možné.

Xiaomi Redmi Note 4 s výkonným Helio X20 za smiešnu sumu! Kúpite ho takto lacno

Po predstavení Pixelov od Google si možno myslíte, že za poriadny telefón musíte vysoliť viac ako 600, ba až 700 EUR. Pravda je však iná. Kvalitné, dobre optimalizované a výkonné smartfóny sa predávajú aj za zlomok ceny. Kde a aké?

Xiaomi Redmi Note 4: 10 jadier, 3GB RAM, 4100mAh batéria a cena, ktorá nemá konkurencie!

Xiaomi je spoločnosť známa tým, že rada posúva hranice pomeru ceny a výkonu. Pribaľte si k tomu ešte kvalitnú konštrukciu, výbornú softvérovú podporu od výrobcu a na rukách máte skutočného víťaza.

Xiaomi Redmi Note 4 na detailných fotografiách z rozbaľovania

Spoločnosť Xiaomi len pred pár dňami oficiálne predstavila model Redmi Note 4, nástupcu úspešného smartfónu Redmi Note 3. Ten zaznamenal skvelý predajný úspech.

Xiaomi Redmi Note 4 oficiálne: Helio X20, 4100 mAh batéria a MIUI 8 len za €120

Xiaomi práve predstavil svoj nový Redmi Note 4, prvý smartfón, ktorý prichádza s predinštalovaným používateľským rozhraním MIUI 8. Zariadenie, podobne ako Redmi Note 3, ponúka 5,5-palcový Full HD displej.