Xiaomi Max

Úvod Xiaomi Xiaomi Max

Xiaomi Mi Max má na konte už 10 miliónov registrácií bez známok spomaľovania

Čínsky výrobca Xiaomi ešte minulý utorok predstavil svoj nový phablet, Xiaomi Mi Max. Pri predstavení pritom oznámil, že 17. mája spustí prvú vlnu predaja, do ktorej by mal zapojiť 100 000 kusov. To ľudí napumpovalo až tak, že oň do pár dní prejavilo záujem až 8 miliónov.

Xiaomi Mi Max vstupuje do predaja: Zverejnili ceny za 32, 64 aj 128GB verziu pre dovoz!

Xiaomi na svojej tlačovej konferencii, ktorá sa konala ešte 10. mája v čínskom Pekingu predstavil niekoľko noviniek, medzi nimi aj gigantický Xiaomi Mi Max. Ide o zariadenie určené pre milovníkov veľkých displejov. Prečo? Nový Mi Max totiž ponúka 6,44-palcový displej.

FOTO: Nové zábery phabletu Xiaomi Mi Max! Zverejnil ich šéf spoločnosti

Len pred pár dňami sme vám chystaný Xiaomi Mi Max ukázali vďaka uniknutým fotografiám z certifikačného úradu TENAA.

Xiaomi Mi Max prešiel TENAA kontrolou 5 dní pred predstavením

Predstavenie obrovského 6,4-palcového tabletofónu od Xiaomi je naplánované na 10. máj a naša skladačka je pomaly, ale isto kompletná. Dnes Xiaomi Mi Max obdržal TENAA certifikáciu a potvrdil tak niektoré informácie o sebe.

Obrovský smartfón Xiaomi Max bude predstavený 10. mája. Toto ponúkne

Pred pár dňami sa na verejnosti objavilo niekoľko informácií o tom, že Xiaomi chystá predstavenie skutočne nadrozmerného smartfónu s označením Max, resp. Mi Max. Čínska sociálna sieť Weibo a GFXbench prezradili niekoľko konkrétnych detailov.

Gigantický smartfón od Xiaomi na prvom obrázku. Toto je Xiaomi Max s 6,4″ displejom!

Čínska značka Xiaomi určite patrí medzi obľúbených výrobcov kvalitných zariadení na trhu. Ponúka široké spektrum rôznych výrobkov, od náramkov, slúchadiel, powerbánk až po najznámejšie a najobľúbenejšie smartfóny.

Xiaomi Max: Unikol prvý obrázok gigantického phabletu od Xiaomi!

Nedávno sa na internete začali objavovať informácie o tom, že Xiaomi pracuje na veľkom phablete s označením Max. Neskôr sa ešte objavila fotografia predného panelu zariadenia a dnes nakoniec aj celý render určený pre novinárov.