Xiaomi Mi Note 2

Úvod Xiaomi Xiaomi Mi Note 2

Nadupaný Xiaomi Mi Note 2 s 4GB alebo 6GB RAM už v predaji! Takáto je jeho cena

Čerstvá novinka z dielne čínskeho obľúbenca Xiaomi, ktorá bola predstavená len dnes, okamžite zamierila do predaja.

Náhrada za Note 7 je tu! Xiaomi Mi Note 2 so Snapdragon 821 a zakriveným OLED displejom oficiálne

Čínske Apple, ako mnohí spoločnosť Xiaomi prezývajú, dnes predstavila nový bič na high-end konkurenciu ostatných výrobcov. Phablet Xiaomi Mi Note 2 je prinajmenšom zaujímavý.

Xiaomi Mi Note 2 v plnej kráse! Unikli fotografie len pár hodín pred jeho predstavením!

Odkedy Xiaomi predstavil dvojicu svojich TOP modelov, Xiaomi Mi 5s a 5s Plus, zaplavili nás informácie o novinke v podobe Mi Note 2. Tieto informácie naznačovali, že zariadenie ponúkne zakrivený displej po oboch stranách, teda podobne ako teraz už neaktuálny Galaxy Note 7.

Potvrdené: Xiaomi Mi Note 2 príde so zakriveným displejom. Dátum predstavenia a parametre

Dátum predstavenia 25. október 2016 a zakrivený displej po oboch stranách. Tieto detaily dnes odhalila spoločnosť Xiaomi na sociálnej sieti Facebook.

Xiaomi Mi Note 2 so zakriveným displejom. Poznáme oficiálny dátum predstavenia

Nová generácia smartfónu Xiaomi Mi Note 2 už dala o sebe vedieť prostredníctvom množstva uniknutých informácií, ale aj fotografií. Jediné, čo nám v skladačke chýbalo, bol dátum predstavenia.

Xiaomi Mi Note 2: Nové snímky, informácie a predstavenie už v najbližších dňoch

Informácie o druhej generácii phabletu Xiaomi Mi Note 2 kolujú internetom už nejaký ten piatok. Dnes sa na verejnosti objavili nové snímky, ako aj ďalšie zdieľané informácie.

Xiaomi Mi Note 2: Opäť sa potvrdzuje 6 GB RAM!

O Xiaomi Mi Note 2 sa v poslednej dobe začína čoraz viac a viac hovoriť. Najnovšie informácie pritom naznačujú, že pôjde o vôbec prvý smartfón od Xiaomi, ktorý ponúkne 6 GB operačnej pamäte RAM.

Xiaomi Mi Note 2 na nových, krajších snímkach. Vyzerá skvele

Xiaomi Mi Note 2 je jeden z najočakávanejších čínskych smartfónov druhého polroka 2016. Doteraz zverejnené informácie postupne dopĺňajú čoraz presnejšie fotografie.

Objavila sa fotografia predného panela Xiaomi Mi Note 2. Prezrádza zakrivený displej po oboch stranách

Aktuálne sa na verejnosti objavila fotografia týkajúca sa zariadenia Mi Note 2, ktorá potvrdzuje jednu zo známych indícií. Na mysli máme zakrivenie displeja po oboch stranách.

Xiaomi láka na phablet Mi Note 2. Vlajková loď Mi 5 je vraj iba slabý odvar

Čínske jabĺčko začína pomaličky pripravovať širokú verejnosť na príchod ďalšej generácie obľúbeného modelu s veľkou uhlopriečkou. A najlepšie na tom je, že pôjde o väčšie delo ako je Xiaomi Mi 5.