Xiaomi Redmi Note 3

Úvod Xiaomi Xiaomi Redmi Note 3

Xiaomi Mi 5 a Redmi Note 3 sa v Indii vypredali za pár minút

India má veľký technologický potenciál, čoho sú si vedomí aj výrobcovia smartfónov. Čínske Xiaomi začalo na tomto trhu predávať smartfóny Xiaomi Mi 5 a Redmi Note 3 formou otvoreného predaja, teda bez potreby registrácie alebo rezervácie zariadenia.

Karneval zliav značky Xiaomi. Smartfóny, náramky, kamery, batérie a iné príslušenstvo za TOP ceny

Spoločnosť Xiaomi snáď už ani netreba predstavovať. V domovskej Číne predáva najviac smartfónov a pridružených mobilných zariadení z pomedzi všetkých dostupných značiek na danom trhu. Svoju základňu fanúšikov má už pevne ukotvenú aj u nás v Európe a hravo konkuruje ostatným veľkým mobilným hráčom.

Hľadáte TOP Xiaomi telefón? Jarné upratovanie v eshopoch prinieslo vítané zníženie cien

Aj vám učarili zariadenia od Xiaomi? Nám tiež. Ak ste teda skalopevne rozhodnutí, že chcete investovať svoje ťažko zarobené peniažky do zariadenia od tohto výrobcu, máme skvelé správy.

Vylepšený Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Snapdragon 650 a 16 MPix foto

Xiaomi v poslednej dobe prekvapuje zaujímavými smartfónmi, pričom ide o akúsi ochutnávku pred februárovým predstavením modelu Mi 5. Najnovšie tento čínsky výrobca vylepšil zariadenie Redmi Note 3.

Xiaomi Redmi Note 3 po novom ešte lacnejší! Za túto cenu sa naozaj oplatí

Ak sa obzeráte po novom telefóne, ktorý by za niečo stál, no nechcete minúť 500 či viac eur, máme pre vás jeden veľmi príjemný tip. Cena zlatej verzie obľúbeného Xiaomi Redmi Note 3 (32GB) opäť klesla.

Xiaomi Redmi Note 3 v zlatom prevedení konečne na EU sklade + ZĽAVA

Ak sa obzeráte po novom telefóne, ktorý by za niečo stál, no nechcete minúť 500 či viac eur, máme pre vás jeden veľmi príjemný tip.

Monštrum z Číny: Tento smartfón by nemal stáť tak málo. Pozrite sa, čo všetko dostanete!

Čínsky výrobca Xiaomi, ktorý je často prezývaný ako čínske jabĺčko, nás neustále prekvapuje novými zariadeniami za veľmi priaznivú cenu. Jeho najnovší prírastok, Xiaomi Redmi Note 3, je toho dôkazom.