Samsung už testuje Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6 edge+

Samsung už testuje Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6 edge+

12

Používate ešte Galaxy S6, S6 edge alebo S6 edge+ a chceli by ste novší Android? Máme pre vás vynikajúce správy týkajúce sa aktualizácie posledného menovaného na najnovší Android 7.0 Nougat.

Samsung už síce oficiálne potvrdil, že všetky spomínané zariadenia získajú aktualizáciu v prvej polovici 2017, je však dobre vidieť, že dodrží slovo a na aktualizácii skutočne pracuje. Vieme to vďaka uniknutému výsledku z benchmarkov, v ktorých Galaxy S6 edge+ beží na Android 7.0 Nougat.

Nová verzia Androidu v podaní Samsungu prináša niekoľko veľkých zmien. Medzi nimi je aj nové menu s rýchlymi nastaveniami so zabudovanou funkciou S Finder, oveľa lepší multitasking, pridaný režim pre maximálny výkon so štyrmi optimalizačnými profilmi pre zábavu a výdrž batérie.

Medzi ďalšími zariadeniami, ktoré aktualizáciu získajú ešte v prvej polovici 2017 nájdeme Galaxy Note 5, Galaxy Tab A s S Pen, Galaxy Tab S2 (LTE), Galaxy A3, Galaxy A5 a Galaxy A8.

 • Franto123

  Kolegyňa 6e+ vlastní (deti jej kúpili ). Používa to na telefonovanie, fotenie a video. Nič viac.
  Prečo by si mala nechať aktualizovať OS?

  • Peto Sizou Samal

   Nechápem celkom tento komentár, za 1. teraz koli jednej tete sa má Samsung vysrat na zvyšných používateľov a nevypustit aktualizáciu? Za druhé, nikto jej ju nenúti, nech ju ignoruje a ponechá si 6,aká veda ze?

   • Franto123

    Myslím si, že moja otázka je dostatočne jasne položená, aby jej porozumel aspoň IQ priemerný človek. Prirodzene, pokiaľ má IQ ako „kamarát pony“, potom je to nemožné.
    Už sa s tým netrápte, pozriem si čo k aktualizácii napíše Samsung a nebudem vás „inteligenčné beštie“ trápiť otázkami.

    • Peto Sizou Samal

     Oháňať sa tu s IQ a popritom nepochopit ze prvé 4 slová z mojho prvého komentu boli myslené obrazne, to chce veľkú odvahu a ešte tu druhých urážať. Prepáčte pán inžinier ze my hlupáci si dovoľujeme narazat na vašu vysokointeligencnu otázku, ktorej hodnota zodpovedá aj vášmu druhému komentáru. Mier s vami aj s vaším budhom.

  • pony

   pre kookoot

  • Niktosh

   Urcite ho pouziva raz za cas aj na internet. Takze minimimalne koli bezpecnosti. Potom by sa malo zlepsit prepinanie medzi aplikaciami atd. Jednoducho, pojde to o kustik rychlejsie a bateria by mala vydrzat o kustik viac. Pekny den ;)

   • Franto123

    Ďakujem.

 • Rene

  Supeerbb come ooon Samsung

  • Vlado

   Samsung uz na svojej stranke dokonca zverejnil aj novy user manual pre s6e k Nougat updatu, pekne sa tam da pozriet ako bude s6 po update vyzerat

 • Martin Herc

  Zdravým. Akurát dnes som si aktualizoval android na svojej s6 edge plus
  ale stiahlo a nainštalovalo len 6.0.1. A keď som dal vyhľadať dalšie tak
  napísalo ze už niesu aktualizácie a že mam najnovšiu.
  Preto mam otázku že prečo mi nedalo 7.0 keď staršie modeli majú. DAKUJEM

 • Ico

  Ja neviem kde redakcia chodí na tie správy… Jednoducho sú pre SK úplne neaktuálne. Pozrite na dátum článku ! Dnes je 9.6.2017 a mne žiadna OTA aktualizácia (Orange) na Nougat pre S6 edge plus neprišla. Pochybujem že ju niekto už od SK operátora ako OTA aktualizáciu na S6 edge plus už dostal. Na ani dva roky staré „vlajkové lode“ Samsungu za 1000e sa v SK pekne kašle.

  • Ico

   8 hodín po zverejnení že OTA aktializácie na Nougat pre s6 edge plus nie sú, mi konečne prišla (1406,65MB verzia 7.0). Na takéto náhody neverím, preto ďakujem že si to tu niekto kompetentný všimol.