Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

0
aplikácií

V ďalšom vydaní aplikačno-hernej telenovely tentokrát nájdete zaujímavú appku pre úpravu fotografií, inovovanú verziu populárneho počasia, technickejšie zameranú databázu čipsetov či živý video prenos zo stanice ISS.

Hodiť sa môže tiež detektor kvality ovzdušia a pre zabitie nudy sú tu samozrejme hry. Vyskúšať môžete minimalistickú hru s unikátnym herným mechanizmom, zábavné závody dronov, nechýba retro strieľačka alebo prepracované RPG bez kompromisov.

Lidow Sweet Cam

Aplikácia pre úpravu fotografií, ktorá ponúka nie celkom bežné možnosti editácie. Zaujímavé sú efekty rozmazania častí fotografie, farebné prechody či umelecky poňaté úpravy. Snímkam môžete pridať aj text či emotikony. Aplikácia sa zameriava aj na selfie fotografie.

Lidow Photo Editor-Beauty Photo Effect Selfie CamPhoto Editor Perfect Corp. Fotografia ZdarmaStiahnuť

360 Weather

Veľmi známa aplikácia počasia, ktorá však prešla podstatnou aktualizáciou. Edícia pre rok 2017 je obohatená o informácie z radarov a satelitov, ktoré získate jedným klikom. Informácie o počasí môžete zdieľať, inovovaná je grafika a animované efekty, dobre poslúži widget a prispôsobené notifikácie.

360 Weather - Local Weather Forecast & Radar app360 Mobile Security Limited Počasie ZdarmaStiahnuť

SoC-L

aplikácií

Trochu technickejšie zameraný nástroj. V jeho databáze nájdete špecifikácie viac ako 180-tich čipových sád populárnych výrobcov, akými sú Apple, HiSilicon Huawei, MediaTek, Nvidia, Qualcomm a Samsung.

SoC-LiJR Software Nástroje ZdarmaStiahnuť

Air Quality

aplikácií

Našu krajinu, našťastie, varovania o znečistenom ovzduší často nesprevádzajú. Napriek tomu môžete mať detailný prehľad o momentálnom stave ovzdušia v niektorých častiach Slovenska (a celého sveta). V aplikácii nájdete oblasti Bratislavy, Trnavy, Malaciek a ďalších lokalít.

Air Quality: Real time AQIinsdio Zdravie a fitnes ZdarmaStiahnuť

ISS Live

Živý video prenos z vesmírnej stanice ISS, vďaka ktorému sa vám naskytne unikátny pohľad na planétu Zem. Aplikácia dokonca pracuje s integrovanými mapami Google, čo vám umožní sledovať presnú dráhu stanice ISS, ktorou obieha našu Zem.

ISS Live - HD Earth viewingNadion Vzdelanie ZdarmaStiahnuť

Black Blue

Black Blue je minimalistická ťahová hra zameraná na logiku, ktorá je inšpirovaná filozofiou yin-yang. Originálna herná mechanika je navrhnutá špeciálne pre mobilné zariadenia.

Black BlueWonderkid Development Hlavolamy ZdarmaStiahnuť

Gravity Ball

Ste sami (ako kryštálová guľa) v mrazivom nekonečnom svete, ktorý je plný asteroidov. Vašou úlohou bude prejsť cez celý pás týchto vesmírnych telies, pričom budete musieť bojovať s doslova poohýbanou gravitáciou.

Gravity BallUpside Down Bird Hlavolamy ZdarmaStiahnuť

Drone Racer

Závodiť na aute zvládne každý. Lietať s dronom po kaňone, vyhýbať sa prekážkam, lietadlám alebo vtákom už nie. Zábavná hra, v ktorej budete ovládať mrštnú quadrokoptéru ovládačmi na obrazovke alebo polohovaním a naklápaním smartfónu.

Drone Racer : CanyonsRedForce Games Preteky ZdarmaStiahnuť

Soul Knight

Nesmierne návyková retro strieľačka plná rôznych hrdinov s unikátnymi vlastnosťami, nechýba viac ako 120 zbraní a náhodne generované prostredia. Hrateľnosť môže ísť príkladom ostatným titulom. Hra má v drvivej väčšine len najvyššie hodnotenia. A ani sa nečudujeme.

Soul KnightChillyRoom Akčné ZdarmaStiahnuť

Shadowblood

Logické a závodné hry bokom. Toto je čistokrvné RPG s takmer neobmedzenými možnosťami a prepracovanou grafikou. Len vaše schopnosti rozhodnú, či vzídete zo súbojov ako víťaz. Pozor, hra dokáže ukrojiť pekný kus z vášho voľného času. Teda pokiaľ je RPG žáner to, čo obľubujete.

ShadowbloodUTPlus Interactive Inc. Hry na hrdinov ZdarmaStiahnuť

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!