Úvod Piatková porcia Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

0
aplikácií

V ďalšom vydaní aplikačno-hernej telenovely tentokrát nájdete zaujímavú appku pre úpravu fotografií, inovovanú verziu populárneho počasia, technickejšie zameranú databázu čipsetov či živý video prenos zo stanice ISS.

Hodiť sa môže tiež detektor kvality ovzdušia a pre zabitie nudy sú tu samozrejme hry. Vyskúšať môžete minimalistickú hru s unikátnym herným mechanizmom, zábavné závody dronov, nechýba retro strieľačka alebo prepracované RPG bez kompromisov.

Lidow Sweet Cam

Aplikácia pre úpravu fotografií, ktorá ponúka nie celkom bežné možnosti editácie. Zaujímavé sú efekty rozmazania častí fotografie, farebné prechody či umelecky poňaté úpravy. Snímkam môžete pridať aj text či emotikony. Aplikácia sa zameriava aj na selfie fotografie.

360 Weather

Veľmi známa aplikácia počasia, ktorá však prešla podstatnou aktualizáciou. Edícia pre rok 2017 je obohatená o informácie z radarov a satelitov, ktoré získate jedným klikom. Informácie o počasí môžete zdieľať, inovovaná je grafika a animované efekty, dobre poslúži widget a prispôsobené notifikácie.

SoC-L

aplikácií

Trochu technickejšie zameraný nástroj. V jeho databáze nájdete špecifikácie viac ako 180-tich čipových sád populárnych výrobcov, akými sú Apple, HiSilicon Huawei, MediaTek, Nvidia, Qualcomm a Samsung.

Air Quality

aplikácií

Našu krajinu, našťastie, varovania o znečistenom ovzduší často nesprevádzajú. Napriek tomu môžete mať detailný prehľad o momentálnom stave ovzdušia v niektorých častiach Slovenska (a celého sveta). V aplikácii nájdete oblasti Bratislavy, Trnavy, Malaciek a ďalších lokalít.

ISS Live

Živý video prenos z vesmírnej stanice ISS, vďaka ktorému sa vám naskytne unikátny pohľad na planétu Zem. Aplikácia dokonca pracuje s integrovanými mapami Google, čo vám umožní sledovať presnú dráhu stanice ISS, ktorou obieha našu Zem.

Black Blue

Black Blue je minimalistická ťahová hra zameraná na logiku, ktorá je inšpirovaná filozofiou yin-yang. Originálna herná mechanika je navrhnutá špeciálne pre mobilné zariadenia.

Gravity Ball

Ste sami (ako kryštálová guľa) v mrazivom nekonečnom svete, ktorý je plný asteroidov. Vašou úlohou bude prejsť cez celý pás týchto vesmírnych telies, pričom budete musieť bojovať s doslova poohýbanou gravitáciou.

Drone Racer

Závodiť na aute zvládne každý. Lietať s dronom po kaňone, vyhýbať sa prekážkam, lietadlám alebo vtákom už nie. Zábavná hra, v ktorej budete ovládať mrštnú quadrokoptéru ovládačmi na obrazovke alebo polohovaním a naklápaním smartfónu.

Soul Knight

Nesmierne návyková retro strieľačka plná rôznych hrdinov s unikátnymi vlastnosťami, nechýba viac ako 120 zbraní a náhodne generované prostredia. Hrateľnosť môže ísť príkladom ostatným titulom. Hra má v drvivej väčšine len najvyššie hodnotenia. A ani sa nečudujeme.

Shadowblood

Logické a závodné hry bokom. Toto je čistokrvné RPG s takmer neobmedzenými možnosťami a prepracovanou grafikou. Len vaše schopnosti rozhodnú, či vzídete zo súbojov ako víťaz. Pozor, hra dokáže ukrojiť pekný kus z vášho voľného času. Teda pokiaľ je RPG žáner to, čo obľubujete.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!