Porcia aplikácií: Ovládanie počítača na diaľku alebo selfie hra Mimics

Porcia aplikácií: Ovládanie počítača na diaľku alebo selfie hra Mimics

0
aplikácií

V tradičnom výbere zaujímavých aplikácií tentokrát nájdete nástroj, s ktorým dokážete ovládať svoj počítač na diaľku, produktívneho e-mailového klienta alebo dokonale súkromný chat.

Istotne sa zíde aj prepracovaný digitálny diár či appka plná nádherných pozadí, ktoré autori neustále dopĺňajú o nové kúsky. Herné okienko zastupuje titul Bethesda Pinball, selfie hra na párty, zombie strieľačka či dve logické a minimalistické hry.

AnyDesk remote PC

Veľmi užitočná aplikácia, pomocou ktorej budete cez smartfón ovládať Mac alebo PC s OS Windows a Linux. AnyDesk sa chváli rýchlosťou a bohatou funkcionalitou. Okrem tejto aplikácie budete potrebovať aj pridružený softvér pre váš počítač. Stiahnete si ho z tejto oficiálnej adresy.

AnyDesk-diaľkové ovládanie PCAnyDesk Software GmbH Biznis ZdarmaStiahnuť

Blue Mail

Ak nahradiť aplikáciu Inbox, poprípade Gmail od Google, tak jedine nesmierne kvalitnou alternatívou. Appka Blue Mail by tieto kritéria splnila. Pýši sa výrazne pozitívnymi hodnoteniami, je užívateľsky príjemná, dobre vyzerá a obsahuje všetky funkcie, ktoré by ste pri univerzálnom správcovi elektronickej pošty očakávali.

Blue Mail - EmailBlue Mail Inc. Produktivita ZdarmaStiahnuť

Cipher Chat

Výsostne súkromný chat. Nepotrebujete žiadne telefónne číslo, žiadnu e-mailovú adresu alebo nejaké osobné údaje. Pri registrácii alebo prihlásení si vyberiete vlastné používateľské meno a to je všetko. Druhú osobu, s ktorou chcete komunikovať, vyhľadáte pomocou používateľského mena. Pokojne môžete chatovať aj s cudzími osobami, čo môže byť, aspoň pre niektorých, trochu vzrušujúce.

Cipher - Stranger Chat + DateANUJ TENANI Vzťahy a zoznamovanie ZdarmaStiahnuť

Writeaday

Poznámková aplikácia, ktorá však nie je poňatá v rýchlom a jednoduchom duchu. Práve naopak. Cieli na veľmi náročných používateľov. Funguje ako podrobný denník, ktorý poslúži napríklad chovateľom, umelcom pre zaznamenávanie myšlienkových pochodov alebo akejkoľvek profesii, ktorá potrebuje detailný záznam.

Writeaday - Journal & TimelineAppaday Labs Životný štýl ZdarmaStiahnuť

WallPic

Aplikácia plná nádherných pozadí pre domácu obrazovku vášho smartfónu alebo tabletu. Nikdy vás neomrzia, keďže autori pridávajú nový obsah každé tri dni. Autori aplikácie vyberajú vždy len tie najlepšie kúsky, z ktorých každý stojí za pohľad.

WallPic - HD Wallpaper'sFast Pro Apps Prispôsobenie ZdarmaStiahnuť

Bethesda Pinball

Predstavte si, ako by vyzeral taký pinball, keby sa jeho tvorcovia inšpirovali známymi titulmi Fallout, DOOM a Skyrim. Predstavovať si to ani nemusíte. Stačí si stiahnuť túto hru a o prepracovanú zábavu máte postarané.

Bethesda® PinballZen Studios Arkády ZdarmaStiahnuť

Causality

Zaujímavá logická puzzle hra, ktorá je zameraná na manipuláciu časom a udalosťami. Hrať budete na minimalisticky podanom hernom poli a vašou úlohou bude vyslobodiť zatúlaných astronautov.

CausalityLoju Hlavolamy 2,70 USDStiahnuť

Zombie Frontier 3

Ak vám logický relax nesedí, siahnite po akciou nadupanej strielačke z pohľadu prvej osoby. Hra využíva už trochu otrepaný koncept zombie apokalypsy, no to vôbec nevadí. Masívna vojna proti zombíkom nás vždy bavila. Pozrite si trailer.

Zombie Frontier 3-Shoot TargetFT Games Akčné ZdarmaStiahnuť

Mimics

Keďže je víkend, možno sa ocitnete na nejakej podomovej párty. S priateľmi sa na nej môžete zabaviť aj s touto selfie hrou, v ktorej budete napodobňovať rôzne grimasy.

Mimics - THE party gameNavel Jednoduché hry ZdarmaStiahnuť

Sky Spin

aplikácií

Kľúčové prvky hry, od ktorej len ťažko odtrhnúť oči: 25 a viac rôznych postáv, ktoré môžete odomknúť, umelecká minimalistická grafika, podmanivý soundtrack, ovládanie jedným prstom a tabuľka s najlepšími hráčmi.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!