Úvod Zariadenia Herné konzoly Toto vás chytí za srdce: 600+ hier z PS1 v šikovnej konzole...

Toto vás chytí za srdce: 600+ hier z PS1 v šikovnej konzole len za 21 €

0

Časy, kedy sme každý deň doma zapínali PlayStation 1 a hrali kultové hry, sú už dávno za nami. Nostalgia je ale veľmi silná emócia, čo si uvedomujú rôzni výrobcovia. Jeden z nich vyrobil šikovné zariadenie, ktoré stačí pripojiť k HDMI a môžete začať hrať. Emulátor je plný hier z PS1, Nintenda, Gameboy a dokonca aj ATARI.

Game Stick Lite: Emulátor retro hier

🛒 Cena: 21,38 € | ✈ Poštovné do SR: Zadarmo

Ak by ste doma chceli mať možnosť vrátiť sa v čase, minimálne čo sa hernej stránky týka, kúpiť si môžete šikovný emulátor s podporou pre viac ako 10 000 hier. Do ponuky ho zaradil overený technologický obchod CAFAGO, ktorý ho predáva za 21 €.

Emulátor Game Stick Lite
Zdroj: CAFAGO

Zariadenie má 128 GB pamäť, 256 MB operačnú pamäť a poháňa ho operačný systém Linux RetroArch, špeciálne vyvinutý pre tento typ použitia.

Emulátor Game Stick Lite
Zdroj: CAFAGO

Zariadenie stačí zapojiť do elektriny a pripojiť prostredníctvom HDMI do televízora. Následne stačí pripojiť dva bezdrôtové ovládače, ktoré sú súčasťou balenia a môžete začať hrať. Pochopiteľne, kvalita bude zodpovedať cene, no na príložitostné hranie Super Maria alebo inej obľúbenej hry to stačiť určite bude. Ako vyzerá naživo si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Cena a dostupnosť

Emulátor si môžete kúpiť v obchode CAFAGO za 21,38 €. Nepotrebujete k tomu žiaden špeciálny kupón. Domov vám príde zadarmo do 10 – 25 pracovných dní.

>>> Kúpiť emulátor retro hier za 21,38 € <<<

🤝 V spolupráci s CAFAGO