iPhone 8

Úvod iPhone iPhone 8

Apple čelí vážnej kritike: Najkvalitnejší iPhone sa pri nabíjaní rozpadá na súčiastky!

Smartfóny iPhone 8 a iPhone 8 Plus nie sú ani mesiac staré a už sa stihli objaviť správy o problémoch, ktoré ich postihli.

Tvrdá rana pre majiteľov iPhonov: Nový Galaxy Note 8 v teste rýchlosti zničil najnovší iPhone 8 Plus

Najnovší iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú skutočne výkonné smartfóny. Nesú v sebe totiž procesor Apple A11 Bionic, ktorý je, ako niekoľko benchmarkových testov naznačuje, najvýkonnejší na trhu.

Majitelia iPhone 8 sa sťažujú: Novinka nezvláda základnú funkcionalitu!

Niektorí majitelia iPhone 8 majú veľké problémy týkajúce sa kvality hovoru, teda niečoho čo by mal zvládať každý smartfón ako prvé. Problém pritom tkvie v „praskajúcom“ zvuku pri telefonovaní, ktorý podstatne zhoršuje kvalitu hovoru.

Číňania to opäť dokázali: Majú fungujúci klon iPhone 8. Beží na Androide

Svet v Číne je naozaj zvláštny. Na rozdiel od Európy či Ameriky, kde si už pomaly legálne nemôžeme ani kýchnuť, sa v Číne dejú skutočné zázraky.

POROVNANIE: O toľkoto bude Samsung Galaxy Note 8 väčší od iPhone 8

Ak sa túto jeseň chystáte vybaviť sa jednou z noviniek, či už od Samsungu alebo Apple, majte na pamäti, že veľkosť displeja môže vo vašom rozhodovaní hrať väčšiu rolu, než si myslíte.

Prvý benchmark z iPhone 8: Novinka od Apple úplne zničila každý jeden Android smartfón

Jedna vec sa Apple nedá odoprieť. Vďaka svojmu vlastnému procesoru dokážu iPhony vybaviť poriadne silnou palebnou silou. Dôkazom toho sú nie len umelé benchmarky, ale aj porovnanie rýchlosti v „reálnom svete“. Súťaže rýchlosti smartfónov pri otváraní aplikácií bežne nájdete napríklad na YouTube.

Apple stále nevie, ako vložiť snímač odtlačkov prstov do displeja na iPhone 8. Do prestavenia ostávajú len 3 mesiace

Možno to znie divne, no podľa slov analytika Timothyho Arcuri z obchodnej spoločnosti Cowen and Company sa Apple ešte stále nerozhodol, kam na iPhone 8 umiestni snímač odtlačkov prstov známy ako Touch ID.

Apple má azda najlojálnejších zákazníkov: Až 92% z nich chce ďalší iPhone

Až 92 percent majiteľov iPhonov tvrdí, že pravdepodobnosť zakúpenia ďalšieho iPhonu je z ich strany „vysoká“ alebo „extrémne vysoká“.

Analytička z Goldman Sachs potvrdila cenu iPhone 8: Pôjde nad 1 000 dolárov

Začiatkom februára neznámy zdroj, ktorý má blízko k Apple naznačil, že cena nového iPhonu môže byť vysoká. Rozprávalo sa o prekročení magickej hranice 1 000 dolárov, ktorú Apple pri iPhone prekračuje len pri tých najvybavenejších kusoch.

Apple od Samsungu objednáva 70 miliónov OLED displejov, iPhone 8 príde s 3D rozpoznaním tváre

Len pred malou chvíľou sme vám dali vedieť, že Samsung investoval slušných 8,9 miliárd dolárov do výroby OLED displejov. Teraz je jasné, prečo tak spravil.

Analytici: iPhone 8 bude inovatívny, predávať sa bude nevídane dobre

Analytička spoločnosti Morgan Stanley, Katy Huberty, je presvedčená, že chystaný iPhone 8 bude úspešnejší, než minuloročné modely.

Apple zrušil plány využiť OLED displej pri iPhone 8: Galaxy S8 sa minimálne čo sa displeja týka, nevyrovná

Vyzerá to tak, že iPhone 8 nebude až tak nabitý technológiami, ako sme predpokladali.

Tlačidlo Domov neponúkne ani iPhone 8. Vymení ho za „funkčnú oblasť“

Apple má tento rok pred sebou obrovskú úlohu. Prečo? Tento rok totiž značí 10. výročie predstavenia vôbec prvého iPhonu.

iPhony dostanú „novinku“, ktorú Android smartfóny ponúkajú už roky

Apple má podľa posledných správ pripravovať nie jeden, dva ale dokonca až tri modely nových iPhonov. Dva z nich budú priamymi nástupcami iPhone 7 a 7 Plus, ten tretí má byť špeciálny model s najmodernejšími funkciami.

Chcete chystaný iPhone 8? Pripravte si peňaženky, cena má hravo prekonať 1 200 €

Apple podobne, ako ostatní výrobcovia smartfónov horlivo pracuje na svojej novej vlajkovej lodi. Už teraz je však jasné, že vôbec nebude lacná.

Fanúšikovia Apple slintajú: Tento koncept iPhone 8 by sa mal stať skutočnosťou

Rok čo rok sa ešte pred oficiálnym predstavením zariadenia spoliehame na akúkoľvek uniknutú informáciu. Tú potom analyzujeme, diskutujeme o nej a vyhodnocujeme ju. Aj preto nás to tak baví.

Samsung bude exkluzívnym dodávateľom OLED displejov pre iPhone 8. Vyrobí ich gigantický počet

O tom, že sa Apple obráti na Samsung ako dodávateľa zobrazovacích retina panelov sa šepká už nejaký ten piatok. Chystaný iPhone 8, ktorý oslávi 10. výročie iPhonov má totiž ponúknuť OLED displej.