iPhone 7

Úvod iPhone iPhone 7

VIDEO: Takto vybuchol iPhone 7. Apple záznam prešetruje

Apple si na malú chvíľu vyskúša, aké to je byť Samsungom. V americkej Arizone sa totiž jedna z tínežderiek podelila o zaujímavé a celkom odstrašujúce video toho, ako sa jej iPhone 7 Plus premenil na dymovnicu a začal sa roztápať.

Majitelia iPhonov sa sťažujú: Farba z matne čierneho iPhone 7 sa odlupuje, vyzerá to zle

Keď Apple predstavil dvojicu nových iPhonov, svojich zákazníkov jasne upozornil, že lesklo čierny model sa dá ľahko poškrabať a že by si k nemu mali kúpiť puzdro.

Najnovší problém pre Apple: Aplikácia telefónu zamŕza na iPhone 7, iPhone 6s a iPhone 5s

Pred pár mesiacmi boli všetci vo vedení Apple pravdepodobne poriadne vysmiati. Ich najväčšiemu rivalovi, Samsungu, sa s jeho Galaxy Note 7 vôbec nedarilo, až to nakoniec zabalil. iPhone fungoval bez väčších problémov, akoby bol bez jedinej chybičky.

Desivé FOTO: Tehotná žena zaspala na svojom Apple iPhone 7. Takto dopadla!

Ak v posteli zvyknete na svojom nabíjajúcom sa telefóne pozerať videá, možno by ste mali zbystriť svoju pozornosť.

Pravá zlatokopka: Mala 20 frajerov, od každého si vypýtala iPhone. Potom ich predala a kúpila si dom

O tom, ako sú niektorí ľudia schopní predať časti svojich tiel, len aby si mohli dovoliť nejaký produkt od Apple sme už počuli. Počuli sme aj o tom, ako si ľudia s ľadovým kľudom zmenili meno na „iPhone Sedem“ len aby jeden mohli vyhrať.

Výrobca puzdier pre iPhone si robí srandu. Vyrobil puzdro, ktoré replikuje zhorený Note 7

Samsung na svoju stranu posledných pár týždňov inkasuje jeden úder za druhým. Po problémoch s Note 7 teraz spoločnosť čelí nepríjemnej úlohe. Podľa posledných informácií má o prácu prísť veľký počet zamestnancov. To ale nie je všetko.

Vybuchol iPhone 7: Požiar zachvátil auto a úplne ho zničil

Svet smartfónov tento rok prežíva veľmi zaujímavé obdobie. Práve sme si prešli fiaskom známym ako zápalný Galaxy Note 7, teraz to vyzerá tak, že na párty vstupuje aj novinka od Apple.

Apple klame zákazníkov: 32GB iPhone 7 má 8x pomalšiu pamäť ako 128GB a 256GB model

Apple svojim zákazníkom o novom iPhone 7 nehovorí celú pravdu. Pred pár týždňami redaktori z GSM Arena naznačili, že 32 GB model iPhone 7 neponúka až tak rýchle úložisko ako jeho 128 GB, resp. 256 GB súrodenci.

POROVNANIE: Google Pixel vs Galaxy S7 vs iPhone 7 – ktorý je najlepší?

Google po mesiacoch špekulácií konečne predstavil dlhoočakávané novinky, Pixel a Pixel XL.

Experti z DxOMark: Samsung Galaxy S7 má stále najlepší fotoaparát na trhu. iPhone 7 ho neprekonal

Netrvalo dlho a renomovaní odborníci na testovanie foto techniky sa pozreli aj na najnovší iPhone 7. Jeho iSight fotoaparát prešiel v tomto roku inováciami.
video

Majitelia iPhone 7 uverili videu: Do svojho telefónu skutočne vŕtajú, chcú 3.5mm jack

Video s „tajným trikom“ spôsobuje veľa škody. Ľudia mu uverili a teraz do nových iPhone 7 vŕtajú diery v presvedčení, že si vytvoria 3,5mm jack.

Majitelia iPhone 7 sú nešťastní: Má veľmi zlú kvalitu hovorov, je to akoby bol dutý!

Posledných pár dní prví majitelia iPhone 7 objavili niekoľko chýb, ktoré na svojej čisto novej a poriadne drahej novinke nečakali. Najnovším problémom, ktorý zaplavil fóra podpory pre Apple produkty je veľmi zlá kvalita hovorov.

POROVNANIE: Toľkoto stojí výroba iPhone 7 a Galaxy S7. Neuveríte, aké sú lacné!

Samsung Galaxy S7 a iPhone 7. Dvojica smartfónov, ktoré reprezentujú to najlepšie z dielní ich výrobcov, pričom je samozrejme podstatný rozdiel v ich operačných systémoch.

Nové domovské tlačidlo n a iPhone 7 nefunguje s rukavicami a iným textilom

Blíži sa zima a s ňou spojené obliekacie návyky, ako napríklad rukavice pre extra rezké dni. Majitelia nových iPhonov to však nebudú mať také ľahké, ako doteraz.

Majitelia iPhone 7 sa sťažujú: Pri záťaži je počuť divné syčanie!

Prví majitelia iPhone 7 a iPhone 7 Plus sa začali sťažovať na naozaj zvláštny problém. Z ich zariadení má pri záťaži vychádzať divný zvuk pripomínajúci syčanie. Takýto zvuk je počuť hlavne vtedy, keď zapnú náročnejšie aplikácie, ako napríklad hru.

FOTO: Vo vnútri iPhone 7 Plus. 2 900 mAh batéria, 3 GB RAM a viac

Už od 7. septembra vieme všetko, čo nám chcel Apple povedať o svojom novom smartfóne, iPhone 7 Plus. Dnes sa vďaka šikovným technikom z iFixit dozvedáme aj to, čo nám prezradiť nechcel. Presne tak, novinka od kalifornskej spoločnosti prešla ich rukami, ktoré ju rozobrali do posledného článku. Poďme sa pozrieť!