Úvod Zariadenia Samsung spustil šialenú akciu: Kúpite si 2 smartóny, tretí vám dá za...

Samsung spustil šialenú akciu: Kúpite si 2 smartóny, tretí vám dá za 1 €!

Samsung spúšťa fantatickú akciu, ktorú by bola škoda prehliadnuť.

2
Samsung spustil 18. februára špeciálnu a veľmi obľúbenú akciu s názvom Color Friday, ktorá trvá dva týždne. Ak si od piatku 18. februára do nedele 6. marca v oficiálnom e-shope www.samsung.sk kúpite akékoľvek 3 produkty, ten najlacnejší dostanete za 1 euro. Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte – či si od Samsungu vyberiete televízor, chladničku, práčku, vysávač, tablet, smartfón, monitor alebo pamäťový disk. Ak si práve zariaďujete domácnosť a potrebujete chladničku, práčku či vysávač, je to ideálna príležitosť ako ušetriť. Akcia však platí aj na rovnaké zariadenia, ktoré sú každé v inej farbe. Môžete si tak vybrať napríklad 3 slúchadlá Galaxy Buds2 v olivovej, grafitovej a bielej farbe a zaplatíte len za 2 kusy a navyše len 1 euro. Alebo môžete siahnuť po novom smartfóne Samsung Galaxy S21 FE 5G, ktorý je rovnako k dispozícii až v štyroch farbách a jeden z trojice tak získate len za 1 euro.

Nakombinujte si perfektný košík

Ak sa rozhodnete využiť akciu Color Friday, ušetriť môžete aj stovky eur. Len sa pozrite na to, koľko by ste ušetrili, ak by ste svojim blízkym aj sebe kúpili fantastický Galaxy Z Fold 3 v 512 GB verzii. Uznávame, toto je naozaj prestrelený príklad, no úplne rovnako to funguje aj pri lacnejších zariadeniach.
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 (512 GB) Phantom Black – 1 899 €
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 (512 GB) Phantom Green – 1 899 €
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 (512 GB) Phantom Silver – 1 €
  • Cena spolu 3 799 €
  • Pôvodná cena5 697 €

>>> Využiť akciu Samsung Color Friday <<<

Akciu nie je možné kombinovať s inými akčnými ponukami či zľavami a uplatní sa len pri nákupe troch odlišných produktov. Rôzne farebné varianty produktov sa považujú za odlišné produkty. Akcia sa vzťahuje len na produkty, ktoré sú skladom. V ponuke je možné kombinovať akékoľvek produkty okrem celej série Galaxy S22, Galaxy Tab S8 a The Freestyle. Kompletné pravidlá kampane a jej podmienky nájdete na tejto stránke.