HTC

HTC
Všetky novinky o Android zariadiach značky HTC

Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

Každoročný príchod nových generácií vlajkových lodí znamená dve veci. Zákazníci hľadajúci maximálne technologické možnosti si opäť prídu na svoje a tí ekonomickejšie zmýšlajúci sa poobzerajú po minuloročných vlajkových lodiach.

HTC už nebude produkovať lacné smartfóny z nižších tried. Zameria sa na zisk

Predstavitelia taiwanskej spoločnosti HTC si zrejme povedali, že menej je niekedy viac. Toto porekadlo totižto celkom presne definuje stratégiu výrobcu pre rok 2017.

Aktualizácia na Android Nougat pre európske smartfóny HTC 10 je opäť spustená

Minuloročná vlajková loď HTC 10 si aktualizáciu na najnovší Android Nougat stopercentne zaslúži. Výrobca ju dávnejšie aj spustil tak ako sľúbil.

LG G6 nedostane Snapdragon 835: Na vine je Samsung, vykupuje všetko čo sa dá

Podľa aktuálnych informácií získaných serverom Forbes sa v LG G6, ktorý predstavia už počas budúco mesačného MWC 2017 neobjaví najvýkonnejší Snapdragon 835.

HTC U Ultra v edícii so zafírovým sklom mieri do predpredaja s vysokou cenou

HTC U Ultra je novou a bezpochyby aj zaujímavou vlajkovou loďou známeho taiwanského výrobcu HTC. Charakterizuje ju hlavne elitné vizuálne prevedenie, ale aj vysoký výkon či dva displeje.

FOTO: Inteligentné hodinky od HTC znovu na pretrase

O inteligentných hodinkách spoločnosti HTC sa hovorí už niekoľko rokov. Prvé zmienky prišli už v roku 2014, reálnejšie kontúry začali hodinky naberať v roku 2016. Dnes je však už rok 2017 a žiadne smart hodinky s logom HTC stále nevidíme.

Majitelia HTC 10 a One M9 v Európe získajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat každú chvíľu. Poznáme detaily!

Vlastníte HTC 10 alebo One M9 a ešte stále nemáte aktualizáciu na Android 7.0 Nougat? Máme pre vás výborné správy. Zastúpenie HTC pre európsky trh totiž prostredníctvom Twitteru informovali o ďalších plánoch. Novinky sa týkajú aj modelu One A9.

HTC One A9 z roku 2015 získava aktualizáciu na Android Nougat

Spoločnosť HTC v septembri roku 2015 predstavila smartfón s označením One A9, ktorý mnohí označovali ako iPhone s OS Android. Jeho dizajn bol veľmi podobný.

POROVNANIE: Čo majú spoločné a čím sa líšia HTC U Ultra a HTC U Play?

Spoločnosť HTC len pred pár dňami predstavila dva smartfóny z novej U línie zariadení. Obe sú si podobné, no jedno reprezentuje high-end triedu väčších rozmerov a druhé kompaktnejšiu strednú triedu.
HTC 10

Aktualizácia HTC 10 na Android 7.0 Nougat stopnutá: Na vine je príliš veľa chýb

HTC pozastavil aktualizáciu svojej minuloročnej vlajkovej lode, HTC 10, na Android 7.0 Nougat.

HTC tento rok predstaví 6-7 smartfónov, HTC 11 však nepríde

Rok 2016 pre HTC nebol dvakrát úspešný, minimálne čo sa smartfónov týka. Na trh uviedli snáď desať, ak nie viac modelov, z ktorých skutočný úspech nezaznamenal ani jeden, dokonca ani skvelý HTC 10. V roku 2017 to skúsia inak, presnejšie minimalistickejšie.

HTC U Ultra a U Play oficiálne: Sekundárny displej, luxusné prevedenie a viac

Taiwanská spoločnosť HTC dnes na oficiálnej tlačovej konferencii predstavila dva nové smartfóny, ktoré dostali označenie U Ultra a U Play.

Cenovo príťažlivý HTC Desire 650 bude dostupný aj v Európe. Toto ponúka

Spoločnosť HTC má na zajtra, 12. januára 2017, naplánovanú konferenciu, na ktorej má predstaviť hneď niekoľko smartfónov. Hovorí sa minimálne o dvoch, počnúc modelmi HTC U Ultra a HTC U Play.

Smartfón HTC U Ultra na živých FOTO. Fotoaparát z Google Pixel a sekundárny displej!

Spoločnosť HTC približne pred mesiacom začala rozposielať pozvánky, ktoré sa týkali udalosti konajúcej sa zajtra, t.j. 12. januára 2017. Predmetom udalosti bude predstavenie nových smartfónov.

Neznámy smartfón od HTC na promo videu! Zobrazuje inovatívny spôsob ovládania

Spoločnosť HTC obišla podujatie CES 2017 oblúkom a svoje novinky predstaví na vlastnej udalosti, ktorá sa bude konať už 12. januára 2017.

Črtá sa HTC X10. Stredná trieda s priaznivou cenou a prémiovým lookom

Z čínskych zdrojov dnes ráno prišla správa, ktorá hovorí o pripravovanom smartfóne strednej triedy s logom taiwanského výrobcu HTC. Má ísť o model X10, ktorý medzigeneračne nahradí One X9.

Zaujal vás Vernee Apollo X? Výrobca už spustil rezervácie, ktoré spojil...

Čínsky výrobca Vernee aktuálne spustil systém rezervácií pre ich vylepšený popredný model Apollo X. Výrobca ho mal pripraviť tak, aby uspokojil potreby väčšiny bežných používateľov.