HTC One A9

Úvod HTC HTC One A9

HTC klamalo: HTC One A9 nezískal aktualizáciu tak rýchlo, ako sľúbili

Keď taiwanský výrobca ešte 20. októbra 2015 predstavil svoj nový model HTC One A9, cez Twitter do sveta vypustil jeden veľmi odvážny prísľub. V ňom stálo, že odomknuté modely One A9 získajú aktualizáciu na najnovší softvér od Google do 15 dní od Nexusov.

HTC: Android 7.0 Nougat dostane HTC 10, One M9 a One A9

Taiwanský výrobca včera večer potvrdil, že pre HTC 10, One A9 a One M9 pripravuje veľkú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

HTC potvrdzuje: Tieto smartfóny čaká aktualizácia na najnovší Android N

Spoločnosť Google na konferencii Google I/O predstavila beta verziu novej verzie Androidu označenej ako 7.0 N. Beta verzia neskôr v tomto roku prejde do verzie stabilnej čo znamená, že sa opäť roztočí kolotoč aktualizácií pre množstvo rôznych smartfónov.

HTC One A9 začína získavať aktualizáciu na Android 6.0.1 Marshmallow

Vice prezident produktového manažmentu v HTC, Mo Versi, už dávnejšie prisľúbil, že HTC One M9 a HTC One A9 už čoskoro získajú aktualizáciu na najnovší Android.

HTC One M9 dostáva aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Majitelia vlajkovej lode taiwanského výrobcu dostanú pekný vianočný darček. Ako informuje web PhoneArena, aktualizačný balíček je pripravený a behom nadchádzajúcich hodín si ho už budú aj môcť stiahnuť. Zatiaľ sa to však týka iba tých, ktorí žijú v USA.

HTC One A9 dostáva bezpečnostnú aktualizáciu od Google

To, čo bolo sľúbené, sa aj dodržalo - Google s HTC začínajú rozposielať aktualizačný balíček, ktorý má za úlohu zvýšiť bezpečnosť používateľov smartfónu One A9. Je to v rámci extra služby, kde výrobca sľúbil aktualizáciu podobnej kategórie každý mesiac, a to už do 15-tich dní od sprístupnenia pre rad Nexus.

RECENZIA HTC One A9: Keď iPhone dostane Android

Otestovali sme celokovový a drahý HTC One A9 zo strednej triedy. Oplatí sa?

Testujeme HTC One A9, mid-range za 500 EUR. Pýtajte sa

Dnes nám do redakcie dorazil jeden veľmi zaujímavý kúsok z lepšej strednej triedy, ktorý po jeho predstavení vyvolal v odborných kruhoch búrlivú diskusiu. Nový HTC One A9 sa totiž až príliš podobá na iPhone 6 (aj 6s samozrejme), pričom so sebou na spotrebiteľský trh prináša Android 6.0 Marshmallow, a to ako vôbec prvé mobilné zariadenie mimo modelovej rady Nexus.

HTC: S One A9 budete „výrazní a iní“, pozrite si novú VIDEO reklamu

HTC to s jeho novým One A9 myslí smrteľne vážne. Po defenzíve teraz prechádza na ofenzívu - a zbraňou je tentokrát pútavá VIDEO reklama, ktorá trvá až jednu minútu a 27 sekúnd. Dôležitejšie je ale to, o v čom spočíva.

ANKETA Dali by ste za mid-range novinku HTC One A9 viac ako 500 EUR?

Cenová politika spoločnosti High Tech Computer nebola takmer nikdy príliš priateľská s našimi peňaženkami. A vyzerá to tak, že sa nezmení ani v blízkej budúcnosti. Za One A9 bude výrobca pýtať sumu v hodnote cez päť stoviek.

STIAHNITE si krásne pozadia z nového HTC One A9

Kontroverzná novinka od HTC pri predstavovaní zaujala pozornosť každého technologické nadšenca. Tak či tak išlo o skvelý marketing, ktorý výrobcu navyše nestál ani jeden cent. A to isté platí pri wallpaperoch z One A9, ktoré si teraz môžeme stiahnuť úplne zadarmo.

Šéf HTC zúri: Apple kopírovalo naše produkty, nie my jeho

Po predstavení čerstvého modelu One A9 zostala taiwanská spoločnosť High Tech Computer pod paľbou ostrej kritiky za to, že bez akýchkoľvek výčitiek ukradla vzhľad konštrukcie nového iPhone. Ak sa ale pozrieme do minulosti, nemusí to byť až tak veľká pravda.

Je to fér? HTC One A9 je v Európe menej výkonný a drahší než v USA

HTC si od svojej novinky One A9 sľubuje veľa. Pre Európskych zákazníkov však bude cenovka nastavená vyššie, ako pre tých Amerických. Tí ho navyše dostanú v lepšej výbave. Je to fér?

TOP 5 dôvodov, prečo je nový HTC One A9 lepší ako iPhone 6s

Novinka z dielne HTC nechala mnohých v rozpakoch - na jednej strane stoja tí, ktorí jej dizajn obhajujú tým, že ho taiwanský výrobca mal ešte pred príchodom iPhone 6. A na tej druhej zase tí, ktorí berú One A9 za detailnú Android kópiu populárneho iOS smartfónu.

HTC One A9 a jeho tri obrovské výhody oproti konkurencii

Či nový One A9 HTC zachráni, je ešte v nedohľadne, preto je stále priskoro tvrdiť akúkoľvek odpoveď. Avšak šanca, že áno, tu naozaj existuje. S pekne spracovaným telom z hliníku, nezaťaženým systémom a pravidelnými aktualizačnými balíčkami môže taiwanský výrobca zažiť znovuzrodenie.