HTC One M9

Úvod HTC HTC One M9

HTC: Android 7.0 Nougat dostane HTC 10, One M9 a One A9

Taiwanský výrobca včera večer potvrdil, že pre HTC 10, One A9 a One M9 pripravuje veľkú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

HTC potvrdzuje: Tieto smartfóny čaká aktualizácia na najnovší Android N

Spoločnosť Google na konferencii Google I/O predstavila beta verziu novej verzie Androidu označenej ako 7.0 N. Beta verzia neskôr v tomto roku prejde do verzie stabilnej čo znamená, že sa opäť roztočí kolotoč aktualizácií pre množstvo rôznych smartfónov.

HTC 10 prichádza s oficiálnou podporou AirPlay pre streamovanie obsahu na Apple TV. Dočkali sa aj staršie vlajkové lode

S novým HTC 10 neprichádza len nový fotoaparát, vylepšené reproduktory BoomSound alebo nové HTC Sense 8.0. Vlajková loď taiwancov bude ako prvé Android zariadenie oficiálne podporovať AirPlay, vďaka ktorému dokážete streamovať obsah na Apple TV.

HTC 10 oficiálne predstavený: QHD displej, Snapdragon 820, 4GB RAM, špičkový fotoaparát a viac

Spoločnosť HTC dnes oficiálne predstavila svoje kladivo na súčasné vlajkové lode smartfónov. Smartfón HTC 10 pod hashtagom #power10 prezentuje silu, nezávislosť a dokonalosť ako celok, nielen ako jeho vrcholové komponenty.

HTC ukázalo siluetu konštrukcie vlajkovej lode One M10. Čaká nás veľká zmena

Tento rok bolo MWC trošku iné, pretože sme nevideli tradične predstavovanú vlajkovú loď taiwanského výrobcu High Tech Computer. To však hneď neznamená, že sa tak počas nadchádzajúcich týždňov nestane, čo dokazuje aj ešte čerstvé poodhalenie smartfónu, za ktorým tentokrát stojí HTC.

HTC One M10 bude asi ďalší klon iPhone, pozrite si FOTO s jeho prednou stranou

Smartfón, o ktorom bolo doteraz z pomedzi všetkých očakávaných vlajkových lodí počuť asi najmenej, práve odhalil dôležitú časť prémiovej konštrukcie, z ktorej bude novinka od spoločnosti HTC pozostávať. A ako možno už viacerí tušili, vydá sa v šľapajách predchodcu One A9.

HTC One M9 dostáva aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Majitelia vlajkovej lode taiwanského výrobcu dostanú pekný vianočný darček. Ako informuje web PhoneArena, aktualizačný balíček je pripravený a behom nadchádzajúcich hodín si ho už budú aj môcť stiahnuť. Zatiaľ sa to však týka iba tých, ktorí žijú v USA.

HTC: One M9 dostane Android 6.0 Marshmallow už tento mesiac

Vlastníte súčasnú vlajkovú loď taiwanského výrobcu High Tech Computer a neviete sa dočkať aktualizácie na najnovšiu verziu operačného systému? Máme skvelé správy - balíček začne chodiť používateľom už počas tohto mesiaca, tvrdí jeden z vrcholových manažérov spoločnosti.

Testujeme elegantný HTC One M9 Plus, pýtajte sa

Na redakčný stolík sa nám po novom One A9 dostala aj zväčšenina vlajkovej lode One M9, ktorá prináša niekoľko vylepšení. Okrem Quad HD displeja má aj senzor na odtlačky prstov alebo 5,5-palcovú uhlopriečku. Precízne opracovaná hliníková konštrukcia však ponúka rovnaké krivky a lesklý povrch, čo občas spôsobuje neočakávané kĺzanie, vďaka ktorému môže smartfón veľmi rýchlo skončiť na tvrdej podlahe.

Smartfóny HTC opäť aj v Orangei

Spoločnosť HTC ohlásila uzavretie dohody o spolupráci so spoločnosťou Orange Slovensko a nadväzuje tak na úspešnú spoluprácu z minulosti. Mobilné zariadenia od HTC budú zákazníkom Orangeu k dispozícii už v novembri.

HTC One A9 oficiálne! Sladký Marshmallow a dizajn iPhone 6

Taiwanský výrobca ukázal jednu z jeho posledných záchran - dlho očakávaný Android smartfón One A9, ktorý prináša kombináciu naozaj zaujímavých špecifikácií. V jeho útrobách nájdete AMOLED displej aj špičkový fotoaparát a dizajn až moc nápadne pripomína vizuálny vzhľad najnovšieho počinu od Apple.

Nahnevaní zákazníci: HTC začal posielať reklamy priamo do notifikačnej lišty

Pred pár mesiacmi sa spustila vlna špekulácií o tom, že sa HTC začal pohrávať s myšlienkou monetizácie svojho používateľského prostredia.

HTC One M9 od dnes v Európe získava aktualizáciu na Android 5.1 Lollipop

Výrobca HTC už svoju najnovšiu vlajkovú loď, One M9, stihol na Android 5.1 aktualizovať v Spojených štátoch a teraz je podľa všetkého na rade aj Európa.

Z 0 na 100 – TOP 5 výkonných smartfónov s najrýchleším nabíjaním

Vlajkové modely smartfónov rôznych výrobcov každoročne prichádzajú s ostrejšími displejmi, výkonnejšími procesormi, kvalitnejšími fotoaparátmi a podobne, ktoré však spotrebujú aj viac energie.

Porovnanie špecifikácií: OnePlus 2 vs. G4, Galaxy S6 a One M9

Pokiaľ zoberieme do úvahy pomer hardvérovej výbavy, kvality spracovania a ceny, OnePlus 2 má skutočne veľké ambície poraziť väčšinu hi-tech smartfónov.

HTC One M9 má po novej aktualizácii problém: Nabitie batérie trvá dlhšie než 12 hodín

Majitelia HTC One M9, majte sa na pozore. Ľudia, ktorým prišla najnovšia aktualizácia na verziu 1.40.401.8 začali hlásiť problém týkajúci sa nabíjania ich kovového miláčika.

GALAXY S6 rozdrvil iPhone 6, G4, One M9, Nexus 6 aj ZenFone 2 v poriadnom TESTE rýchlosti

Tak sa zdá, že hi-tech Android smartfón z Južnej Kórei nemá poriadneho súpera nie len vo vizuálnom či materiálovom spracovaní, ale už aj vo výkone.