OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú aktualizáciu na OS Android 7.1.1 Nougat

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú aktualizáciu na OS Android 7.1.1 Nougat

4
© AndroidPit

Pokiaľ vlastníte jeden z veľmi dobre hodnotených smartfónov OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, očakávajte aktualizáciu. Verzia softvéru OxygenOS 4.1.0 so sebou prináša Android Nougat vo verzii 7.1.1.

Čo sa týka noviniek v systéme, obsahuje marcovú bezpečnostnú záplatu od spoločnosti Google. Ďalej pribudla funkcia, ktorá rozšíri možnosti vytvorenia snímok obrazovky a dokonalejšie by mali byť fotografie zachytávajúce rýchlo sa pohybujúce objekty.

Novinky pokračujú vylepšenou stabilizáciou videa, zdokonaleným pripojením k bezdrôtovým sieťam, či Bluetooth zariadeniam. Tradične prišlo aj na opravy drobných chýb a optimalizácie.

Ako výrobca na svojich stránkach uvádza, aktualizácia sa bude šíriť postupne formou OTA rozhrania v najbližších dňoch. Podľa reakcií používateľov sa aktualizácia už objavila napríklad v Nemecku.

 • Larsen

  No, toto sa mi dobre cita, si aj nabuduce kupim OP2…

 • Gábor Danko

  Ja som cez Opera VPN aktualizoval, dal som tam krajinu Canada a mám aktualizaciu.
  Čo som všimol ze viac ikonov sa zmesti do jedneho riadku aj na domovskej obrazovke aj v menu… Ale mozno ze aj rozlíšenie displeja sa zmenila, akoby vsetko bolo menšie :) Ako u ostatných?

  • Gábor Danko

   Veľkosť zobrazenia v Display setting sa zmenil, ale dá sa vrátiť z predvolebného na veľké a teraz je to ako bolo pred aktualizáciou ;)

   • VKÁ VLOG

    mne to odrovnalo mobilnet…