Aktualizácie

Aktualizácie

Tablet Nvidia Shield K1 získava aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Tablety už preukázateľne nie sú tak zaujímavé, ako tomu bolo pred pár rokmi. Aj napriek tomu sa však na trhu nájde niekoľko podarených kúskov, po ktorých by ste mohli siahnuť. Jedným z nich je nepochybne aj Nvidia Shield Tablet K1.

Sony Xperia Z5 na Slovensku získava aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Vyzerá to tak, že spoločnosť Sony Mobile sa rozhodla opäť spustiť aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre niekoľko svojich zariadení.

Samsung Slovensko: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge pravdepodobne ešte tento mesiac

Ohľadom aktualizácie obľúbenej dvojice vlajkových lodí, Galaxy S7 a S7 edge internetom koluje veľa správ. Mnohé z nich si dokonca odporujú.

Netešme sa predčasne: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 edge v prvých 3 mesiacoch nemusí prísť

Samsung s aktualizáciou na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začal ešte pred pár týždňami. Update si pomaličky razí cestu štát po štáte.

Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre smartfóny Moto v problémoch

Aktualizácia pre mnohé modely Moto smartfónov sa môže zdržať, a to výraznejšie. Informuje o tom nemecká pobočka výrobcu v rámci svojho konta na sociálnej sieti Twitter.

Príde Android 7.1.1 Nougat aj na Xiaomi Redmi Note 3 a Note 4?

Xiaomi pravdepodobne pracuje na veľkej aktualizácii pre niekoľko zo svojich zariadení. Medzi nimi by nemal chýbať ani obľúbený Xiaomi Redmi Note 3, ktorý sa vo výsledkoch z GFXBench objavil už s Android 7.1.1 Nougat.

Aktualizácia na Android Nougat pre smartfón Moto Z Play odštartovala

Smartfón Moto Z Play patrí medzi najlepšie kúsky zo širokej plejády inteligentných mobilných telefónov, ktoré boli predstavené v minulom roku.

Samsung už testuje Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6 edge+

Používate ešte Galaxy S6, S6 edge alebo S6 edge+ a chceli by ste novší Android? Máme pre vás vynikajúce správy týkajúce sa aktualizácie posledného menovaného na najnovší Android 7.0 Nougat.

Aktualizácia na Android Nougat pre európske smartfóny HTC 10 je opäť spustená

Minuloročná vlajková loď HTC 10 si aktualizáciu na najnovší Android Nougat stopercentne zaslúži. Výrobca ju dávnejšie aj spustil tak ako sľúbil.

Android 7.0 Nougat bude pre Galaxy S7 edge v našom regióne dostupný už tento týždeň!

Samsung dnes začať opäť rozposielať očakávanú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre svoju stále aktuálnu vlajkovú loď, Galaxy S7 edge. Stalo sa tak v Spojených arabských emirátoch (UAE).

Android Nougat pre Samsung Galaxy S6 je bližšie. Prešiel WiFi certifikáciou

Čo sa týka kórejského giganta Samsung, prakticky všetka pozornosť verejnosti sa delí medzi nadchádzajúcu vlajkovú loď Galaxy S8 a aktuálne oficiálne zverejnené dôvody explózií phabletov Galaxy Note 7.

Konečne! Huawei P9 na Slovensku získava aktualizáciu na najnovší Android 7.0 Nougat

Huawei, jeden z najobľúbenejších výrobcov slovenských zákazníkov spustil očakávanú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat. Platí to pre vlajkový model minulého roka, Huawei P9. Aktualizácia vychádza z týždňov beta testovania komunitou, resp. ľuďmi, ktorí sa do beta testu prihlásili.

Sony zastavuje aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre Xperia Z5, Z3+ a Z4 Tablet

Japonský výrobca Sony nedávno spustil aktualizáciu na najmodernejší mobilný operačný systém od Google, Android 7.0 Nougat pre niekoľko zo svojich zariadení.

Majitelia HTC 10 a One M9 v Európe získajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat každú chvíľu. Poznáme detaily!

Vlastníte HTC 10 alebo One M9 a ešte stále nemáte aktualizáciu na Android 7.0 Nougat? Máme pre vás výborné správy. Zastúpenie HTC pre európsky trh totiž prostredníctvom Twitteru informovali o ďalších plánoch. Novinky sa týkajú aj modelu One A9.

Samsung oficiálne potvrdil Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6, Galaxy A3 a ďalšie modely!

O tom, že Samsung už začal s aktualizáciou Galaxy S7 a Galaxy S7 edge na Android 7.0 Nougat sme informovali už niekoľkokrát.

Najlacnejší octa-core smartfón so 4GB RAM tiež získa aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

OUKITEL nám prezradil, že momentálne začínajú s prácami na veľkej aktualizácii pre model U15S na Android 7.0 Nougat.