Ulefone Power 3

Úvod Ulefone Ulefone Power 3

Chceš nový telefón? Tieto kúsky sú čoraz lacnejšie, akcia končí 22. januára!

Nový rok v sebe skrýva plno prekvapení, na ktoré by si mal byť poriadne pripravený. My sa venujeme prevažne telefónom, čo tak ti odporučiť niektorý z nových smartfónov?
ulefone power 3

Predpredaj pre Ulefone Power 3 so 6080 mAh batériou zahájený, takáto je cena!

Výrobca Ulefone s posledným modelom neopúšťa koncept cenovo najdostupnejších zariadení s viac ako dostatočnou výbavou. Novinka Ulefone Power 3 sa od tohto týždňa nachádza v predpredaji.

TEST: Ako rýchlo sa dokáže nabiť 6 080 mAh batéria? Rýchlosť tejto nabíjačky je neuveriteľná!

Rýchlonabíjanie je v dnešnej dobe spasením, a to hlavne vtedy, ak niekde potrebuješ byť rýchlo a tvoj telefón melie z posledného.

VIDEO: Takto sa v Číne vyrába a testuje Ulefone Power 3, smartfón s MEGA batériou

Fanúšikovia sympatického výrobcu mobilných telefónov z Číny, Ulefone, možno vedia, že sa každá novinka vyrába v technologickom chráme Číny, Šen-čene.

VIDEO Ulefone 3 Power má šikovnú funkciu: Takto funguje!

Väčšina z nás už o 3D Touch z iPhonov počula, no len málo z nás takúto funkciu reálne využilo alebo vie, že je vôbec na Androide dostupná. Dnes sa môžeš pozrieť, aká je táto funkcia užitočná, a to priamo na novinke, Ulefone Power 3.

TIP: Ulefone Power 3 s 6 080 mAh batériou ostáva zlacnený! Ušetriť môžeš až 70 €

Jeden z najviac vychvaľovaných čínskych výrobcov, Ulefone, pokračuje s uvádzaním ich nového modelu, Power 3, na medzinárodný trh.

Ulefone Power 3, maratónec s 6 080 mAh batériou sa začal predávať!

Ulefone Power 3 je najnovším zariadením sympatického výrobcu z Číny, ktorý sa snaží zaujať aj zákazníkov na Slovensku. Robí to veľmi šikovne, svoje zariadenia vybavuje zaujímavými špecifikáciami a batériou s poriadne veľkou kapacitou.

VIDEO: Ako vyzerá výdrž 6 080 mAh smartfónu? Takto zvládol 4 hodiny týrania nový Ulefone Power 3!

Výdrž batérie našich smartfónov je jedna z najdôležitejších vlastností. Zákazníci sú čoraz viac a viac náročnejší, čo sa prejavilo aj na trende výrobcov vyrábať zariadenia s čoraz väčšími batériami.

VIDEO: Prvé zábery Ulefone Power 3 s 18:9 displejom a 6 080 mAh batériou!

Predpredaj očakávanej novinky, Ulefone Power 3, začína už zajtra, 25. decembra. Ak by sa ti hodil telefón s obrovskou batériou, tak pozeraj a čítaj ďalej.

Predstavujeme Ulefone Power 3: Má 18:9 displej, 6 GB RAM a 6 080 mAh batériu!

Výrobca obľúbených smartfónov s extrémne dlhou výdržou batérie, Ulefone, na 25. decembra naplánoval veľkú udalosť.