Ulefone Armor 3T

Úvod Ulefone Ulefone Armor 3T

VIDEO: Ako to vyzerá vo fabrike na smartfóny? Unikátne zábery!

Jeden z najobľúbenejších odolných smartfónov posledných mesiacov, Ulefone 3/3T sa dá predobjednať už nejaký čas. Ako sa však vyrába?

VIDEO: Ako si odolný Ulefone Armor 3T poradil v teste GPS?

Pre aktívnych ľudí, ktorí si často vychutnávajú outdoorové dobrodružstvá, je v mnohých prípadoch funkcia GPS veľmi dôležitá.

Ulefone Armor 3 už predaji: Prekvapí obrnenou konštrukciou a obrovskou batériou

Novinka od Ulefone s názvom Armor 3 bola uvedená na trh. Ide o skutočne odolný kúsok certifikovaný na úrovni IP68/IP69K.

Ulefone Armor 3T so vstavanou vysielačkou: Dá sa použiť aj s inými vysielačkami?

Len nedávno sme vám dali vedieť o novom smartfóne so vstavanou vysielačkou. Nejde pritom len o softvérovú funkciu, Ulefone Armor 3T skutočne ponúka vysielačku so vstavanou anténou.

VIDEO Dokáže pneumatika auta poškodiť telefón?

Nový Ulefone Armor 3T patrí medzi najzaujímavejšie zariadenia tohto roka. Nielen, že ponúka obrnenú konštrukciu, vybavený je funkciou vysielačky.

VIDEO Vysielačka v telefóne: Aká je záťaž na batériu?

Ako sme informovali v predošlom článku, mnohých ľudí zaujímajú unikátne smartfóny ako napríklad Ulefone Armor 3T, ktorý v sebe nesie funkcionalitu skutočnej vysielačky.

Ulefone Armor 3T s funkciou vysielačky spúšťa predobjednávky!

Nájsť obrnený smartfón, ktorý by zároveň fungoval aj ako vysielačka, vôbec nie je ľahké. Vieme, že o takýto smartfón je záujem, keďže ste sa na niečo podobné pýtali už mnohí.
Ulefone Armor 3T

VIDEO: Tento telefón veselo fotil a natáčal video aj v 12 metrov hlbokej vode

Odolných smartfónov je na trhu niekoľko, no máloktorý z nich dokáže také husárske kúsky ako nový Ulefone Armor 3T, ktorý práve vstupuje do predobjednávkového obdobia.