SWAN

Úvod Operátori SWAN
pokrytie 4G

Toto sú krajiny s najrýchlejšími 4G LTE sieťami a najlepším pokrytím. Ako sa umiestnilo Slovensko?

Experti z celosvetovo uznávanej analytickej spoločnosti OpenSignal zhodnotili vo svojom poslednom skúmaní stav svetových 4G LTE sietí. V porovnaní nechýba ani Slovensko.

SWAN rozširuje službu TO.doma do takmer 50 nových lokalít

Ďalšie tisícky domácností si môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia.

Operátor SWAN upozorňuje na falošný prieskum. Nevypĺňajte žiadne osobné údaje!

S novým pracovným týždňom sa v slovenskom online svete objavila nová digitálna hrozba. Tentokrát vystupuje pod hlavičkou telekomunikačného operátora SWAN.

SWAN splnil svoj cieľ: služba LTE biznis už dostupná v každom okresnom meste

Telekomunikačnému operátorovi SWAN sa podarilo splniť tohtoročný cieľ pokryť LTE technológiou každé okresné mesto na Slovensku. V nich ponúka podnikateľom výhodnú možnosť internetového pripojenia šíreného vzduchom v rámci produktu LTE biznis.

Aká je mobilná televízia vo vrecku? Otestovali sme čerstvú aplikáciu SWAN GO

Spoločnosť SWAN uviedla pred pár dňami na trh novinku, aplikáciu SWAN GO, ktorá vám umožní mať televízne vysielanie nielen doslova vo vrecku, ale aj na cestách.

SWAN ponúkne neobmedzený LTE internet pre podnikateľov

Kombináciu nadštandardnej starostlivosti, žiadnych dátových obmedzení a najmodernejšej LTE technológie ponúkne SWAN, a. s., vo svojom novom produkte LTE biznis. Slovenský telekomunikačný operátor tak rozširuje svoje produktové portfólio postavené na LTE technológii, v ktorom sa doteraz zameriaval najmä na rezidenčných zákazníkov.

SWAN spustil LTE internet pre domácnosti v ďalších mestách

Ďalšie tisícky domácností si môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktoré prináša najmodernejšia LTE technológia. Telekomunikačný operátor oddnes svoje služby ponúka aj v mestách Levice, Liptovský Mikuláš, Stupava a Trenčianske Teplice.

SWAN nominovaný na ocenenie Najzamestnávateľ 2016

Spoločnosť SWAN, a. s., sa zaradila do skupiny firiem, ktoré môžu získať významné ocenenie za férový a profesionálny prístup k svojim zamestnancom a prostredie, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Telekomunikačný operátor bude súťažiť v kategórii IT a telekomunikácie.

Veľký úspech Týždňov 4ky: Predaj SIM kariet Moja 4ka na všetkých zapojených poštách stúpol až 19-násobne

Na vybraných pobočkách Slovenskej pošty v rôznych regiónoch Slovenska sa už tretí týždeň krúti výherným kolesom a zákazníci 4ky získavajú rôzne benefity a darčeky. Marketingová akcia, ktorú rozbehol štvrtý mobilný operátor, sa stretla s obrovským úspechom. Na niektorých zapojených poštách stúpol predaj až 19-násobne.

Ďalšie prvenstvo SWANu: Službu LTE doma už ponúka vo všetkých krajských mestách

SWAN sa stal prvým telekomunikačným operátorom, ktorý pokryl všetky krajské mestá na Slovensku pevným LTE internetom pre domácnosti. Okrem toho na mape pokrytia pribudlo sedem nových významných miest.

Koleso šťastia na pošte: Zákazníci 4ky neodídu z vybraných pobočiek naprázdno

Každý nový zákazník počas Týždňov 4ky vyhráva, a to hneď dvakrát. Tak, ako všetci zákazníci štvrtého mobilného operátora, získava výhodné ceny volaní, SMS či dát a navyše na vybraných pobočkách Slovenskej pošty môže po kúpe novej SIM karty roztočiť aj kolesom šťastia.

SWAN pridáva rýchlosť: Pri najlacnejšom LTE doma ju zdvojnásobil a oddnes prichádza s novým produktom

Od začiatku mája môžu stovky zákazníkov SWANu surfujúci na modernej LTE technológii využívať dvojnásobne vyššie prenosové rýchlosti. Telekomunikačný operátor zároveň dnes oznámil začiatok predaja ďalšieho produktu LTE doma M.

SWAN spúšťa internet pre domácnosti v ďalších piatich mestách

Päť nových miest pribudlo na mape pokrytia SWANu. Telekomunikačný operátor tento týždeň spustil službu LTE internet pre domácnosti aj v mestách Dubnica nad Váhom, Komárno, Malacky, Nové Zámky a Púchov. Zákazníci SWANu môžu využívať vysokorýchlostný internet vďaka najmodernejšej LTE technológii.

4ka: Kvôli čomu ľudia najčastejšie volajú na zákaznícku linku?

Operátori Zákaznickej linky 950 obslúžili za prvé štyri mesiace fungovania štvrtého mobilného operátora desiatky tisíc hovorov. Ľudia najčastejšie volali na zákaznícku linku v utorok medzi 15-16 hodinou.

SWAN možno príde o licenciu: Za opätovnou kontrolou vraj môže stáť konkurencia

SWAN dnes počas tlačovej konferencii médiám oznámil svoje stanovisko ohľadom opätovného overenia platnosti jeho licencie na frekvencie. Najvyšší súd SR totiž prikázal regulačnému úradu, aby spoločnosť preveril.

4ka – nový slovenský operátor. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť

Na slovenský trh dnes oficiálne vstúpil štvrtý operátor, známy aj ako 4ka, teda štvorka. AndroidPortal.sk bol na tlačovej konferencii, vďaka čomu sme vám medzi prvými vedeli priniesť všetky informácie o tom, kedy začína, koľko bude stáť a pre koho je vlastne určený. V tomto článku si to všetko zhrnieme.

ANKETA: Kúpite si SIM kartu nového operátora 4ka?

Po troch dlhoročných stáliciach na scéne operátorov sa k nám konečne prebojoval štvrtý hráč. Je ním 4ka, operátor, ktorý vznikol strategickou spoluprácou SWANu a Slovenskej pošty.

Budete vedieť využiť 1GB dát za 1€? Toto je mapa pokrytia operátora 4ka

Ako už určite viete, na slovenský trh dnes vstúpil nový slovenský operátor – 4ka. Ten svoju ponuku predstavil na tlačovej konferencii, na ktorej nechýbali ani redaktori AndroidPortal.sk.