FunFón

Úvod Operátori FunFón

Operátor FunFón reaguje na podnet sťažovateľky. Mala strach o animované svište

Sťažnostiam sa medze nekladú a ľudia sa môžu sťažovať už naozaj na čokoľvek. O tom svedčí aj sťažnosť istej pani, ktorú pobúrilo „hrubé zaobchádzanie“ so svišťami v aktuálnom televíznom spote operátora FunFón a jeho Centofky.

Pišta nachytal Sajfu. Na prvoaprílové „vtákoviny“ nahovára aj svojich fanúšikov

FunFón ako zábavný operátor sa na prvoaprílové žarty taktiež pripravil. Pišta si už stihol vystreliť zo známeho moderátora a na podobné žartíky nahovára aj svojich fanúšikov na sociálnej sieti.

FunFón a jeho nová ponuka ‚Centofka‘: Hovory, SMS aj MMS už od jedného centu!

To, čo bolo sľúbené, sa aj dodržalo - alternatívny mobilný operátor FunFón prichádza s veľkou narodeninovou ponukou, prostredníctvom ktorej bude zákazníkov stáť jedna minúta hovoru v rámci SR a do všetkých sietí iba jeden cent.

Zákazníci rozhodli: FunFón znižuje ceny za volanie, SMS a MMS už na 1 CENT!

Najstarší alternatívny operátor FunFón, ktorý patrí pod Orange, zmení aktuálny cenník za svoje ponúkané telekomunikačné služby. Týka sa to hlasových hovorov či krátkych textových správ.

FunFón bude znižovať ceny za volania, SMS a MMS – o sume rozhodnú zákazníci

Jeden z najstarších alternatívnych operátorov oslávi svoje v poradí už piate narodeniny naozaj netradičným spôsobom - znižovaním cien za ponúkané služby. Stačí iba, aby mal špeciálny príspevok na FB stránke čo najviac lajkov, komentárov a zdieľaní.

PRIESKUM: Až 30% Slovákov sa na mobile najčastejšie hráva na toalete

Internet je plný prieskumov, ktoré môžu byť užitočné, neužitočné alebo zábavné. Práve do tej tretej spomínanej kategórie by sme zaradili prieskum zorganizovaný operátorom FunFón. Ten sa pokúsil zistiť, ako sú na tom Slováci s hraním mobilných hier.