Tesco Mobile

Tesco Mobile

Tesco mobile na Slovensku rastie. Svoje inovatívne služby bude svojim zákazníkom prinášať aj naďalej

Tesco a O2 Slovakia sa dohodli na pokračovaní spolupráce v spoločnom produkte Tesco Mobile Slovakia. Obe spoločnosti tak potvrdili dlhodobý cieľ rásť v regióne aj naďalej a prinášať zákazníkom inovatívne služby, hodnotu a možnosť výberu.

Tesco mobile zákazníci môžu od dnes surfovať aj v 4G sieti

Už vyše 200-tisíc Tesco mobile zákazníkov dostane od svojho operátora predčasný vianočný darček – internet v mobile dostupný už aj v rýchlej 4G sieti! Od dnešného dňa tak môžu zákazníci Tesco mobile vo svojich mobiloch surfovať priemerne päťnásobne vyššou rýchlosťou ako doteraz v 3G sieti.

Tesco mobile spúšťa vojnu s 4kou a Jurom. Ich karta „Bodka“ ponúka všetky hovory a SMS za 3,9 centa

Najväčší virtuálny mobilný operátor (to je ale spojenie) na Slovensku, Tesco Mobile, od dnes. t.j. 4. mája spúšťa novú predplatenku. Volá sa Bodka a jej úlohou je priamy útok na zvyšok lacných operátorov.

Tesco mobile: volania za 3,9 centa a žiadne podmienky

Tesco mobile opäť prináša revolúciu medzi predplatenými kartami. Mobilný operátor spúšťa predaj nového predplateného programu Tesco mobile Bodka, s ktorým zákazník volá a SMS-kuje za bezkonkurenčných 3,9 centa, a to bez akýchkoľvek podmienok. A bodka.

Tesco mobile prekročil hranicu 200 000 zakazníkov

Tesco mobile za ostatné dva roky zdvojnásobil počet svojich aktívnych zákazníkov na rekordných 200-tisíc. K svojim šiestym narodeninám tak potvrdil zvyšujúci sa záujem ľudí o služby, ktoré im prinášajú vysokú hodnotu za ich peniaze.

O2 má problémy: Kúpený kredit je pripísaný až do hodiny, jeho kontrola nemusí fungova

Vyzerá to tak, že tretí najväčší operátor na Slovensku, O2, zaznamenáva menšie technické problémy.

Tesco mobile: Naše služby využíva už 150 tisíc zákazníkov, čoraz viac ľudí sa obracia chrbtom najväčším operátorom

Najväčšími hráčmi na slovenskom poli operátorov sú nepochybne Orange, Telekom a O2, no ani to nebráni v úspechu alternatívnych operátorov.

Dátový limit na 250 MB pri internete na jeden deň znížil aj Tesco Mobile

Po tom, ako sa denný limit objemu dát pri internete na jeden deň rozhodol znížiť operátor O2 sa k nemu pridal aj operátor Tesco mobile.
banner