Slovenská pošta

Úvod Operátori Slovenská pošta

Budete vedieť využiť 1GB dát za 1€? Toto je mapa pokrytia operátora 4ka

Ako už určite viete, na slovenský trh dnes vstúpil nový slovenský operátor – 4ka. Ten svoju ponuku predstavil na tlačovej konferencii, na ktorej nechýbali ani redaktori AndroidPortal.sk.

4ka a jej cenník: Toto sú ceny za volania, SMS a internet!

Na Slovensko dnes vstúpil štvrtý operátor, ktorý doplní aktuálnu ponuku troch stálic, Telkomu, Orange a O2. Volá sa 4ka a k jeho oficiálnemu uvedeniu na slovenský trh došlo dnes počas tlačovej konferencie, ktorá sa začala o 14:30.

NAŽIVO: Na Slovensko prichádza 4. mobilný operátor, sledujte všetky novinky!

Tak sme sa dočkali a na slovenský trh dnes oficiálne dorazí štvrtý mobilný operátor. Volá sa 4ka a k oficiálnemu uvedeniu na trh dôjde už dnes, 4. októbra o 14:30. Redaktori AndroidPortal.sk sú už na mieste a pripravení priniesť vám všetky nové informácie.

4ka má priniesť 4GB dát za 4€. Schyľuje sa na Slovensku konečne k dátovej revolúcii?

Dnes sme vám priniesli zaujímavé informácie o tom, že na slovenský trh mieri štvrtý operátor, ktorý si ako svoj názov zvolil neoriginálny názov „4ka.“ Nový operátor vznikol spojením technologicky vyspelej spoločnosti SWAN a Slovenskej pošty, ktorá disponuje približne 1500 predajnými miestami po celom Slovensku.

Niekto láka Slovákov do štvorky, stojí za tým nový mobilný operátor?

Na reklamnom billboarde máme môžnosť vidieť indíciu, že ten, kto za ním stojí, môže byť aj Slovenská pošta. Slovo 'štvorka' by navyše malo reprezentovať poradie nového mobilného operátora, ktorý sa rozhodne v blízkej budúcnosti vstúpiť na náš telekomunikačný trh.