Oukitel K10

Úvod Oukitel Oukitel K10

Slabá výdrž batérie? Tento telefón taký problém nepozná!

Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe pre mnohých nenahraditeľnou záležitosťou. Tí, ktorí na nich trávia najviac času by určite ocenili, ak by sa zlepšila jedna kľúčová vlastnosť – výdrž batérie.

SÚŤAŽ: Zapoj sa do súťaže o 11 000 mAh smartfón – OUKITEL K10!

Oukitel K10 je novinka z dielne ambiciózneho výrobcu, ktorý sa na všetky trhy sveta snaží preraziť vďaka svojmu unikátnemu prístupu k telefónom.

TEST Obrovskej 11 000 mAh batérie v OUKITEL K10: Koľko skutočne vydrží?

Oukitel už pred pár týždňami predstavil ich novinku, model K10, ktorý sa začne predávať ešte tento mesiac. Jeho najsilnejšou stránkou je jednoznačne jeho 11 000 mAh batéria.

Ako rýchlo sa dokáže nabiť gigantická 11 000 mAh batéria? Odpoveď ťa možno prekvapí

Oukitel K10, smartfón, ktorý je vybavený jedinečným dizajnom s cieľom zaujať a ktorý dokáže na jedno nabitie pracovať viac ako týždeň vďaka 10 000 mAh batérii, dostane novú technológiu nabíjania, rýchlejšiu než kedykoľvek predtým – 5V/5A.

OUKITEL K10 ponúkne slušnú výbavu: Helio P23, 6 GB RAM a 64 GB úložisko!

Oukitel, výrobca preslávený smartfónmi s poriadne dlhou výdržou batérie, nám práve zaslal tlačovú správu o novom modeli, ktorý vylepšuje azda všetko, s čím začali jeho predchodcovia.

Predstavujeme OUKITEL K10: Batériové monštrum s 11 000 mAh akumulátorom!

Do nového roka nám ostáva už len niečo menej ako tri týždne. OUKITEL prechod medzi starým a novým rokom už roky oslavuje predstavením tzv. batériového monštra, teda telefónu, ktorý ponúka obrovskú kapacitu batérie pre tých najnáročnejších zákazníkov.