UMi Plus

Úvod UMi UMi Plus

FOTO+VIDEO: Takto fotí UMi Plus cez deň aj v noci!

Dnes nám chce čínsky výrobca UMi ukázať video o fotoaparáte v ich najnovšom smartfóne, UMi Plus. Smartfón využíva 13 Mpx senzor od Samsungu s technológiou zaostrovania PDAF. Čo to ale znamená? Poďme sa na to pozrieť.

Porovnanie: iPhone 7 Plus je 6x drahší než UMi Plus. Je aj 6x rýchlejší?

Mnohí sa na to čínskeho výrobcu pýtali a tak sa k tomu konečne odhodlal. Pripravil video, v ktorom porovnáva smartfón za 1 024 EUR a 177 EUR. Budú na tom, čo sa rýchlosti týka, rovnako alebo medzi nimi bude diametrálny rozdiel?

VIDEO: Takto funguje nainštalovaný Android 7.0 Nougat na UMi Plus!

Dnes sme od čínskeho výrobcu UMi obdržali výbornú správu. Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre UMi Plus je vo finálnom štádiu testovania a čoskoro by ju mal výrobca začať rozposielať!

UMi Plus a batéria: Poriadna výdrž, ktorá vás zaručene nesklame!

UMi Plus je v rodine UMi najnovším prírastkom. Tento krásavec využíva 5,5-palcový Full HD displej, ktorý poháňa osemjadrový procesor Helio P10 a 4 000 mAh batéria, ktorá vás podrží každý deň jeho používania.

UMi Plus opäť definuje koncept vlajkovej lode s 4GB RAM

UMi Plus nedávno nazvali ako „vlajkovú loď za ľudovú cenu.“ Je to preto, lebo za naozaj nízku cenu získate telefón so všetkými modernými vymoženosťami.

MediaTek a UMi majú zmluvu: Výkonný Helio P20 sa prvýkrát objaví v UMi Plus „Extreme“

Prvý polrok 2016 sa pri lacnejších zariadeniach niesol pod taktovkou výkonu procesora Helio P10. Využívali ho všetci veľkí výrobcovia, vrátane Sony a ich Xperia XA, HTC A9S, Oppo R9 a R9 Plus, Meizu M3 Note, Meizu MAX a ďalší

UMi Plus: 4 GB RAM, 4000 mAh batéria a Helio P10 teraz v akciovej ponuke

Známy čínsky e-shop Everbuying.net v spolupráci s výrobcom UMI spustili zaujímavú akciovú ponuku na šikovné zariadenie menom UMI Plus.

UMi Plus príde aj v „Extrémnej“ verzii. Za $299 ponúkne Helio P20 a šialených 6GB RAM!

Po predstavení UMi Plus to vyzerá tak, že čínskeho výrobcu UMi len tak niečo nezastaví. Spoločnosť chce zdvihnúť latku a zabojovať o miesto na trhu s prémiovejšími zariadeniami. Ako to plánujú spraviť? Za použitia „Extrémneho UMi Plus“. Podľa...

Toto nepremeškajte: UMi Plus v zľave, ktorú sa oplatí využiť, TOP smartfón za €160!

S jeseňou prichádza aj výrazné znižovanie cien a uvádzanie nových produktov na trh. Taký je príbeh novinky v podobe UMi Plus, ktorú práve naskladnil jeden z overených obchodov, TomTop.

UMi Plus a jeho tajomstvo dlhej výdrže batérie: Nová technológia, algoritmy a špeciálne profily!

Všetci vieme, aká dôležitá je výdrž batérie a zároveň aké dôležité je, aby vám váš smartfón vydržal nabitý aspoň jeden náročný deň. UMi si to veľmi dobre uvedomuje a aj preto do svojich najnovších produktov montuje veľké akumulátory.

Stojí iPhone 7 za 4 kusy UMi Plus? Tu je 6 dôvodov, prečo si to nemyslíme!

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že iPhone 7 a UMi Plus predstavili v rovnaký deň. To, čo ponúka novinka od Apple už asi všetci vieme. Ako je na tom ale UMi Plus?

UMi Plus vďaka fotoaparátu od Samsungu s PDAF technológiou atakuje rýchlosť svetla!

Za uplynulé roky sa do smartfónov prebojovalo niekoľko dôležitých technológií, ako napríklad zaostrovanie pomocou laseru a ďalšie. Aby sa ale vybavenosť telefónov posunula do ďalšieho levelu, výrobcovia museli prísť s niečím ešte lepším.

VIDEO: UMi Plus chce ukradnúť slávu iPhone 7. Predobjednajte si ho za takúto smiešnu sumu!

Siedmy september bol pre fanúšikov mobilných technológií po celom svete veľmi veľký deň. Apple totiž predstavil dvojicu nových iPhonov, menovite iPhone 7 a 7 Plus. Ak na nový telefón nemáte odložených 800 eur ale len, povedzme, 180, máme pre vás skvelé správy.