Honor 9

Úvod Honor Honor 9
Honor 9

Honor 9 za domácu cenu a dostupný Ulefone MIX: Uchmatni si kódy so zľavou!

Značka Honor ako dcéra spoločnosti Huawei sa stala behom krátkej chvíle veľmi populárnou. Do povedomia sa dostala hlavne vďaka modelu Honor 8, ktorý neskôr nahradil rovnako výborný Honor 9.

Cena Honoru 9 aj Honoru 8 zostáva znížená nastálo

Vzhľadom k veľkému septembrovému záujmu o vlajkovú loď Honor 9 a aj vlaňajší model Honor 8 sa spoločnosť Honor rozhodla ponechať ceny za oba modely znížené a vyjsť tak v ústrety svojim fanúšikom.

Honor tlačí ceny troch obľúbených modelov dole: Cena vlajkovej lodi Honor 9 je 429 eur!

Značka Honor sa rozhodla urobiť svojim fanúšikom radosť, a preto v septembri výrazne znižuje ceny u štyroch svojich smartfónov. Znížená cena sa týka ako prémiových modelov Honor 9 a Honor 8, tak dostupnejšieho kúsku Honor 6A.
Honor 9

Honor 9 Premium prichádza do Európy. Ponúkne 6 GB RAM, 128 GB ROM a prívetivú cenovku

Začiatkom júna predstavila dcérska spoločnosť giganta Huawei svoju novú vlajkovú loď, smartfón Honor 9. Už od začiatku sa o nej hovorilo ako o potencionálne veľmi úspešnom zariadení.
Honor 9

Jeden milión predaných kusov za prvý mesiac. Novinka z Číny prekonala očakávania

Čínsky gigant Huawei, presnejšie jeho dcéra Honor, si môže pripísať nový predajný rekord. Vlajková loď Honor 9 dosiahla neočakávané trhové výsledky.
Honor 9

Honor 9 dostal prvú európsku cenovku. Najlacnejší zrovna nie je

Spoločnosť Huawei predstavila v rámci svojej sesterskej značky Honor novú generáciu obľúbeného smartfónu Honor 9, ktorá je už na prvý pohľad veľmi príťažlivá. 

Honor 9 oficiálne: Odnož Huawei predstavila najlákavejší smartfón za veľmi dlhú dobu

Honor, obľúbená značka spoločnosti Huawei ponúkajúca low-end až mid-range zariadenia dnes oficiálne predstavila svoj nový produkt – Honor 9.
Honor 9

Honor 9 bude predstavený už zajtra. Takéto sú očakávané parametre a cena

Ak vlastníte Honor 8 viete, že ide o jeden z najlepších smartfónov minulého roka, ktorý reprezentoval vyššiu strednú triedu smartfónov. Honor 9 na tom nebude inak.