Úvod Novinky O2 zaskočil konkurenciu: Má novinku, ktorá je absolútne fantastická

O2 zaskočil konkurenciu: Má novinku, ktorá je absolútne fantastická

O2 na tlačovej konferencii predstavil vysnívaný paušál pre rodičov. Za 10 € mesačne ochráni vaše deti.

2

Telekomunikačný operátor O2 prináša pre svojich zákazníkov jedinečnú SIM kartu navrhnutú pre potreby rodičov, ktorí chcú mať aktivity svojich detí pod palcom. O2 Junior je prvá SIM-ka, ktorej hlavnými benefitmi sú jednoduché riadenie mobilnej spotreby, neobmedzené volania a SMS na tri zvolené telefónne čísla, a tiež bezpečnosť v digitálnom priestore v sieti O2.

Služby mobilných operátorov nevyužívajú len dospelí nad 18 rokov, ale aj mladšie generácie, ktorých sprievodcami v digitálnom svete sú ich rodičia. Keďže O2 chce na trh prinášať služby, ktoré ľuďom zjednodušujú život, tentokrát vypočulo práve komunitu rodičov. Tá má špecifické požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, jednoduchosti ovládania či neobmedzeného spojenia so svojimi deťmi.

Nastavený tak, aby ochránil deti

SIM-ka O2 Junior je jedinečná na slovenskom telekomunikačnom trhu, pretože rodičom umožňuje mať telefón svojho dieťaťa pod kontrolou. Zároveň dieťa chráni pred falošnými webmi, neželaným obsahom a inými nástrahami internetu.

O2 Junior
Zdroj: O2 (úprava redakcie)

Hlavné benefity SIM-ky O2 Junior

  • Rodičia získajú pre svoje dieťa neobmedzené volania a SMS na 3 vopred zvolené telefónne čísla do všetkých sietí na Slovensku. Dieťa tiež získa 4 GB dát.
  • Rodičia vedia nastaviť limity na telefónoch svojich detí pre dátovanie, telefonovanie a posielanie správ. Tento limit dokáže rodič pravidelne meniť a prispôsobovať aktuálnym potrebám svojho dieťaťa.
  • Aby sa deti dokázali vždy spojiť so svojimi blízkymi, program umožňuje nastaviť 3 telefónne čísla akéhokoľvek slovenského operátora, na ktoré sa dieťa dovolá aj po prečerpaní limitu.
  • Súčasťou SIM-ky O2 Junior je aj nová služba O2 Security, ktorá chráni pri mobilnom datovaní pred falošnými webmi, neželaným obsahom a inými nástrahami internetu.
  • Poplatok za program a prípadná nadspotreba v rámci limitu sa rodičovi zaúčtuje priamo do faktúry, vďaka čomu nemusí riešiť dobíjanie kreditu, ani prekvapenia z prehnane vysokej faktúry.
  • Dieťa má tiež blokované služby tretích strán (VAS služby) a zároveň je vyradené z akejkoľvek marketingovej komunikácie zo strany operátora.
  • Program O2 Junior je dostupný pre rodičov s akýmkoľvek O2 Paušálom len za 10 € mesačne.

V dnešnej spoločnosti hrajú nové technológie významnú rolu. Podľa dát Štatistického Úradu SR z roku 2022 takmer 3,3 miliónov Slovákov a Sloveniek vo veku od 16 do 64 rokov využíva internet denne a tento trend je nezvratný.

Vytvorený pre tých najmejších

Najmladšia generácia Alfa vyrastá v spoločnosti, pre ktorú sú internet, umelá inteligencia a smart zariadenia bežným štandardom. Aj preto operátor vníma SIM-ku O2 Junior ako riešenie pre bezstarostnejšie využívanie nových technológií.

„Zavádzanie opatrení pre zdravé a bezpečné využívanie digitálnych technológií je správnym krokom. My v OZ Rodičia.sk chceme, aby deti boli šťastné, zdravé a vzdelané. Rodičia chcú naučiť svoje deti pracovať s novými technológiami tak, aby pre ne nepredstavovali hrozbu, ale príležitosť. Zodpovedný prístup mladých ľudí a detí v digitálnom prostredí by mal byť prioritou pre celú spoločnosť. V našom združení sme za jasné a rozumne stanovené pravidlá, ako by mali rodičia a deti pristupovať k digitálnym technológiám už dnes,“ uviedol Martin Martinkovič, psychológ a člen expertnej skupiny pre vzdelávanie v OZ Rodičia.sk.