Tesla

Tesla

Tesla vylepší kritizovanú časť svojich vozidiel. Najala si špičkového inžiniera z Volva

Ak ste boli pri predstavení elektromobilu Tesla Model 3 ohromení, emočné technologické blaho vystriedal behom chvíľky chlad. Stačilo sa pozrieť do interiéru vozidla.

VIDEO: Systém núdzového brzdenia elektromobilu Tesla zabránil vážnej nehode

Inteligentné systémy elektromobilu Tesla opäť zabránili vážnej nehode. Vodič modelu X sa dostal v bežnej premávke do nebezpečnej situácie, ktorú vykryl systém AEB.

Tesla ukázala, čo dokáže. Celý ostrov oslobodila od nafty a nahradila ju solárnou energiou

Revolučná spoločnosť Tesla len tento týždeň ukončila akvizíciu spoločnosti SolarCity, ktorú kúpila za približne 2,6 miliardy amerických dolárov.

VIDEO: Pozrite sa, ako elektromobil Tesla šoféruje v premávke úplne sám, bez zásahu vodiča

Približne pred mesiacom automobilka Tesla Motors oznámila, že všetky jej budúce vozidlá, vrátane modelu 3, budú disponovať potrebným hardvérom pre plne autonómne jazdenie.

Tesla Model S dostane ďalšiu aktualizáciu. Prinesie ešte extrémnejšie zrýchlenie

Je vcelku úžasné vidieť, že automobilka Tesla Motors dokáže vylepšiť schopnosti a výkon svojich vozidiel len obyčajnou softvérovou aktualizáciou.

VIDEO: Tesla Model S je nezastaviteľná. Toto spravila s McLaren 650S Spider za €246 000

Tesla o navrhnutí a výrobe rýchlych automobilov čo to vie. S augustovým predstavením Model S P100D s väčšom batériou sa však skutočne prekonali.

Tesla plánuje expanziu: V Európe postaví gigatováreň, je v hre aj Slovensko?

Šéf automobilky Tesla, Elon Musk pred pár dňami oznámil, že výrobca elektromobilov v Európe plánuje výstavbu gigatovárne s poradovým číslom 2.

Obrovská tragédia: Po náraze Tesle explodovali batérie, uhorela nastávajúca nevesta (†27)

Svetom sa šíri tragická správa, v ktorej nastávajúca nevesta uhorela v Tesle. Mladá, len 27-ročná Casey Speckman nezvládla riadenie jej elektromobilu, ktorý skončil v strome.

VIDEO: Plne autonómna Tesla Model X doviezla pasažiera do práce a sama zaparkovala

Automobilka Tesla Motors v týchto dňoch oznámila, že všetky ich nové vozidlá, vrátane Modelu 3, budú môcť byť vybavené hardvérom pre režim plne autonómnej jazdy.

Všetky nové elektromobily Tesla budú vybavené plne autonómnym riadením

Inovatívna automobilka Tesla Motors zo včera na dnes oznámila ďalšiu novinku. Tá sa samozrejme týka ich elektrických vozidiel, ktoré budú po novom vybavené úplným samoriadením.

Toto je TOP 100 najhodnotnejších značiek sveta. Apple, Google aj jeden nováčik

Renomovaná agentúra Interbrand ani tento rok nezabudla na aktualizáciu rebríčka najhodnotnejších značiek sveta. Objavili sa v nej známe mená ale aj jedna premiéra.

VIDEO: Tesla Model S P100D je šialene rýchla. V rozbehu zotrela Lamborghini Huracán

Minulý mesiac revolučná automobilka Tesla Motors Elona Muska opäť ohromila automobilový svet. Predstavila zatiaľ najvýkonnejší elektromobil Tesla.

Tesla predstavila novú verziu Model S: Ponúka 100kWh batériu a je ešte šialenejšia než doteraz

Tesla práve predstavila nový Model S P100D, auto, ktoré dokáže z 0 na 100 km/h zrýchliť za neuveriteľné 2,5 sekundy.

Tesla Model S a Model X dostanú väčšiu batériu. Dojazd cez 600 kilometrov

Revolučné elektormobily Tesla Model S a Model X dostanú ďalšiu aktualizáciu. Tá bude tentokrát hardvérová a nie softvérová. V konfigurácii pribudne nová batéria.

Autopilot v elektromobile Tesla Model X pomohol ťažko chorému vodičovi dostať sa do nemocnice

Automobilka Tesla Motors momentálne čelí vyšetrovaniu amerických úradov vďaka tragickej dopravnej nehode, ktorá mohla byť sčasti zapríčinená systémom polo-autonómneho riadenia.

Elon Musk: Plne autonómne vozidlá verejnosť ohromia

Elon Musk tento týždeň v stredu čelil počas konferenčného hovoru s novinármi otázkam, ktoré sa týkali budúcnosti plne autonómnej prevádzky vozidiel Tesla.