Tesla Model X

Úvod Tesla Tesla Model X

Toľkoto pre EU trh stojí Tesla v základnej a najvyššej konfigurácii

Predstava vlastnenia elektromobilu je pre mnohá azda najlákavejšia spomedzi všetkých iných vozidiel. Predsa len, kto sa už previezol v Tesle určite vie, ako futuristicky sa vtedy cítil.

VIDEO: Plne autonómna Tesla Model X doviezla pasažiera do práce a sama zaparkovala

Automobilka Tesla Motors v týchto dňoch oznámila, že všetky ich nové vozidlá, vrátane Modelu 3, budú môcť byť vybavené hardvérom pre režim plne autonómnej jazdy.

Autopilot v elektromobile Tesla Model X pomohol ťažko chorému vodičovi dostať sa do nemocnice

Automobilka Tesla Motors momentálne čelí vyšetrovaniu amerických úradov vďaka tragickej dopravnej nehode, ktorá mohla byť sčasti zapríčinená systémom polo-autonómneho riadenia.

Tesla Model X havarovala do domu: Majiteľ obviňuje všetko a všetkých, okrem seba

Jeden z majiteľov Tesla Model X tvrdí, že jeho vozidlo v autonómnom režime autopilot zrýchlilo a následne narazilo do domu. Puzant Ozbag, spomínaný majiteľ, mal doma svoje nové auto len 5 dní.

Tesla Model X dostala aktualizáciu. Novú funkciu prezrádza 6 sekundová GIF animácia

Elektro vozidlá automobilky Tesla Motors môžu dostať nové funkcie aj bez toho, aby ste museli zájsť do servisu, alebo si niečo prikúpiť či priplatiť. Podobne ako pri smartfónoch, aj elektromobiloch Tesla sa vám na displeji zobrazí notifikácia o softvérovej aktualizácii.

VIDEO Takto jazdí elektromobil Tesla bez živého šoféra, stačí zapnúť autopilota

Ešte ste nevideli auto, ktoré vie samo šoférovať? Tak ste potom poriadne pozadu. Automobilka Tesla ešte len nedávno prostredníctvom softvérovej aktualizácie sprístupnila pre vybrané modely jej elektromobilov takzvaného autopilota. A ako to vyzerá priamo v praxi vám ukáže toto autentické video.

Elektromobil Tesla Model X ochráni pasažierov aj pred chemickým útokom

Spoločnosť Tesla predstavila nové SUV, ktoré poháňajú dva elektromotory s kombinovaným výkonom cez 700 koní. Model X má však vo výbave ešte niekoľko ďalších zaujímavostí. Jednou z tých lepších je aj nadštandardná bezpečnosť cestujúcich, pričom zvládne odolať i nebezpečným chemikáliám.

Privítajte prvé elektrické SUV s futuristickými dverami – Tesla Model X

Po rokoch vývoja a doťahovania detailov prichádza spoločnosť Tesla s niečím, čo opäť prepíše našu históriu. Dámy a páni, toto je prvé SUV na svete, ktoré poháňa elektromotor s nulovými emisiami.