Tesla Model 3

Úvod Tesla Tesla Model 3

Tesla Model 3 v ponuke Alza! Cena 29 000 € bez DPH láka aj bežných ľudí

Muskova Tesla len pred pár dňami spustila výrobu ich najnovšieho a zároveň najdostupnejšieho modelu. Volá sa Model 3, určený je pre „bežných“ ľudí a určený je na naštartovanie revolúcie elektromobilov.
Tesla Model 3

Analytik: Tesla Model 3 bude 10-násobne bezpečnejšia, ako bežné automobily

Adam Jonas, analytik prestížnej agentúry Morgan Stanley, tvrdí, že elektromobil Tesla Model 3 bude extrémne bezpečný. Dokonca tak, že bežné automobilky nebudú schopné reagovať na danú úroveň bezpečnosti.

Tesla plánuje expanziu: V Európe postaví gigatováreň, je v hre aj Slovensko?

Šéf automobilky Tesla, Elon Musk pred pár dňami oznámil, že výrobca elektromobilov v Európe plánuje výstavbu gigatovárne s poradovým číslom 2.

VIDEO: Model 3 od Tesly zachytili na americkej diaľnici. Výrobca testoval prototyp

Novinku v spoločnosti ďalších dvoch elektromobilov Tesla zazreli neďaleko Silicon Valley a jeden z okoloidúcich šoférov ju dokonca aj zachytil na krátke video.

Tesla Model 3 nebudú poháňať batérie od Samsungu, vysvetľuje Elon Musk

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, akú hodnotu majú vaše príspevky na sociálnych sieťach? Je tu dobrá šanca, že pár centov či dokonca eur by to mohlo byť. Pravdepodobne to však nebude toľko, koľko tie od Elona Muska.

FOTO: Gigafactory – takto vyzerá fabrika, v ktorej sa budú vyrábať batérie pre Tesla Model 3

Elon Musk len nedávno predstavil "ľudový" elektromobil označený ako Model 3. Išlo pri tom len o prvú fázu predstavenia a druhá fáza je naplánovaná niekedy tesne pred chystanou distribúciou zákazníkom.

Tesla zaznamenala už 232 000 predobjednávok na Model 3

Od predstavenia nového modelu americkej automobilky Tesla ubehli sotva dva dni, no predobjednávok zaznamenali viac, než by sa im mohlo snívať.

Tesla Model 3 oficiálne: Predstavili elektromobil drahý ako Superb, príde v roku 2017

Šéf Tesly, Elon Musk, dnes nad ránom v dizajnovom štúdiu spoločnosti v kalifronskom Hawthorne predstavil budúcnosť svojej firmy. Je ňou elektromobil Tesla Model 3, auto, ktoré disponuje 340-kilometrovým dojazdom a stojí len 35 000 dolárov, čo je na nový elektromobil takéhoto kalibru skutočne nízka cena.