Úvod Výrobcovia Xiaomi Ľahký a prenosný: WAPku od Xiaomi objednali už stovky Slovákov, teraz stojí...

Ľahký a prenosný: WAPku od Xiaomi objednali už stovky Slovákov, teraz stojí ešte menej!

(Sponzorovaný článok) Rôznorodosť produktov Xiaomi nepozná hraníc. JIMMY JW31 si obľúbili stovky Slovákov!

3
vysokotlaky cistic

Rok 2019 je jednoznačne rokom technológií, ktorých úlohou je spríjemniť nám každodenný život. Nižšie sme pre vás vybrali skutočne unikátne zariadenie od Xiaomi, ktoré sa hodí nejednému z nás. Slováci ich objednávajú dlhšiu dobu, teraz môžu byť vaše za nižšiu cenu a z európskeho skladu.

Xiaomi JIMMY JW31

Cena: 118,99 € | Kupón: waEZNCFT

Jeseň je tu, čo so sebou prináša čas bláznivého počasia, ktoré často zašpiní autá. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vo vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energy s nižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného skla alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vo vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

Hľadáte darček pod stromček? Toto neprehliadnite

Vianoce sa blížia, a tak nastáva čas, kedy treba začať hľadať darčeky. Ak ste na tom podobne ako my a neviete, čo vybrať, máme pre vás niekoľko rýchlych tipov.

O pár dní je tu dátum 11.11, čo v Číne symbolizuje deň nezadaných. Mladí ľudia sa často lúčia so slobodou, čo sa rozhodli využiť hlavne predajcovia. Tí v novembri prinášajú zľavy, aké tu neboli dlho a minimálne ešte rok nebudú. Vybrali sme pre vás niekoľko atraktívnych ponúk.