Úvod Zariadenia KUGOO ES2 je tu: Má kotúčové brzdy, dojazd 25 km a vyzerá...

KUGOO ES2 je tu: Má kotúčové brzdy, dojazd 25 km a vyzerá fantasticky!

(Sponzorovaný článok) Kolobežky od KUGOO na Slovensku patria medzi najobľúbenejšie. KUGOO ES2 je nový model, ktorý stavia na úspechu predchodcov. Vylepšuje to, čo bolo nutné vylepšiť a navyše pridáva nové funkcie.

2

Elektrické kolobežky sa aj na Slovensku stávajú čoraz vyhľadávanejším spôsobom dopravy. Sú relatívne spratné, sú rýchle a majú slušný dojazd. Jedna z najpopulárnejších kolobežiek, ktorú sme nedávno recenzovali, KUGOO S1, resp. S1 Pro, práve získala svojho očakávaného nástupcu – model ES2.

Nová generácia sa vďaka obchodu GeekBuying dostáva na dosah aj slovenských zákazníkov. Nachádza sa totiž v európskom sklade, odkiaľ ju predajca zasiela s poštovným zadarmo bez nutnosti doplácať DPH alebo iné poplatky. Čo však ponúka a prečo zaslúži si vôbec označenie 2. generácie? Poďme sa na to pozrieť.

Foto: Xiaomi Today

KUGOO ES2

Cena: 389,30 € | Kupón: GKBES2 | Dostupnosť: EÚ sklad

KUGOO ES2 je vybavená 8,5-palcovými pneumatikami navrhnutými tak, aby čo najlepšie tlmili nárazy. Poháňa ju 7,5 Ah lítium-iónová batéria schopná nakŕmiť výkonný 350 W elektromotor, vďaka čomu na kolobežke hravo dosiahnete maximálnu rýchlosť 25 km/h. Výrobca ďalej udáva dojazd 25 kilometrov, nosnosť 100 kilogramov a maximálne stúpanie 15 °.

Dostupné sú opäť 3 režimy rýchlosti pre rôzne príležitosti. Na rovinkách sa viac hodí najvýkonnejší režim, pri kľukatejšom teréne zas jeden z dvoch režimov s nižšou rýchlosťou a pomalšou akceleráciou.

KUGOO ES2 po novom ponúka aj aplikáciu, pomocou ktorej sa ku kolobežke môžete pripojiť, meniť jej nastavenia, pozrieť sa kde ste s ňou boli, zobraziť štatistiky či skontrolovať stav batérie.

Skvelou vychytávkou je aj USB port, pomocou ktorého môžete nabíjať iné zariadenia, ako napríklad smartfóny. Kolobežka tak zároveň slúži ako powerbanka, čo sa na cestách nepochybne zíde.

Veľkou novinkou je nielen prerobený a subjektívne oveľa atraktívnejší dizajn, ale aj nové brzdy. ES2 po novom ponúka nielen brzdenie rekuperáciou, ale aj mechanickú kotúčovú brzdu na zadnom kolese. Kolobežka je okrem toho krytá certifikáciou IPX4, vďaka čomu hravo zvládne prehánky (až 10 litrov za minútu po dobu 5 minút). Moknúť by sme ju teda nenechávali, no jazdu v daždi zvládne.

Ako sme spomenuli v úvode článku, kolobežka je dostupná v európskom sklade, pričom dodanie trvá 2 až 7 dní a je bez poplatkov. Ak by náhodou došlo k poruche, servisné centrum je taktiež v Európe, preto sa ničoho netreba obávať. Obchod momentálne spustil zaujímavú akciu, vďaka ktorej vám pri kúpe ES2 na vráti 10 dolárov. Ide však o časovo obmedzenú akciu. KUGOO ES2 môže byť vaša za 389,30 €. Stačí použiť kupón GKBES2.

Spolu s prichádzajúcou novinkou obchod upozorňuje aj na staršie modely S1 a S1 Pro. KUGOO S1 tak pomocou kupónu GKB127S kúpite za 280,66 €, vylepšený model S1 Pro pomocou kupónu GKB126S za 316,87 €.

Aktualizované 18.9: Geekbuying momentálne ponúka akciu, počas ktorej pri objednaní KUGOO ES2 naspäť získate 10 dolárov. Ak si objednáte modely S1 alebo S1 Pro, získate až 30 dolárov späť na váš účet.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom Geekbuying.