HTC budúci týždeň predstaví nový produkt. O smartfón ísť nemusí

HTC budúci týždeň predstaví nový produkt. O smartfón ísť nemusí

6
HTC

Spoločnosť HTC má tohtoročnú premiéru vlajkového modelu už za sebou. Model U Ultra zároveň doplnil smartfón U Play, ktorý zastupuje segment strednej, resp. vyššej strednej triedy.

Preto je trochu prekvapivé avizované predstavenie nového produktu. V posledných dňoch sa neobjavili žiadne neoficiálne alebo uniknuté informácie, ktoré by k novému zariadeniu s logom HTC smerovali.

Spoločnosť HTC oznámila predstavenie na sociálnej sieti Facebook. Podľa jej slov má ísť o neočakávané prekvapenie, ktoré uvidíme už 20. marca. S oznámením však neprišli žiadne indície, ktoré by aspoň sčasti prezrádzali, o čo pôjde.

HTC

Kedže HTC U Ultra už poznáme, nový vlajkový smartfón očakávať nemôžeme. Do hry vstupuje nositeľná elektronika, inteligentné hodinky, o ktorých sa veľa hovorilo, no žiadne predstavené neboli. Virtuálna realita, tablet, akčná kamera…ťažko povedať. Snáď pôjde o skutočné prekvapenie tak, ako hovorí výrobca.

POROVNANIE: Čo majú spoločné a čím sa líšia HTC U Ultra a HTC U Play?

 • NVM

  Nemal HTC náhodou v pláne predstaviť smartfón ktorý je možné ovládať dotykom na bokoch?

 • Kaki

  Neviem koľko ľudí berie U Ultra za vlajkovú loď HTC pre rok 2017, ale ja (a určite nie som sám) očakávam, že najneskôr do leta predstavia aj niečo seriózne čo sa bude dať nazvať vlajkovou loďou. Navyše opravte ma ak sa mýlim, ale ani samotné HTC takto neprezentuje tento telefón…

  • stanleyjr

   tiez mam na to podobny nazor

 • SpravdivyL

  U Ultra určite nieje vlajkový telefón pre tento rok.

 • NVM

  Vlajkovou loďou bude určite HTC11 ako tomu bolo aj v minulosti..