FOTO: Galaxy S8 na ďalších živých fotkách. Takto vyzerá vo všetkých farbách!

FOTO: Galaxy S8 na ďalších živých fotkách. Takto vyzerá vo všetkých farbách!

5

Smartfóny Galaxy S8 a S8+ sú blízko. Ako to vieme? Sčasti vďaka tomu, že Samsung už dávnejšie avizoval, že ich oficiálne predstaví už 29. marca a sčasti vďaka uniknutým informáciám, ktoré sú čoraz častejšie. Väčšinou pritom išlo o makety určené pre operátorov, z času na čas sa však objavili aj skutočné a fungujúce kusy.

Čo si môžete pozrieť nižšie sú rôzne farebné prevedenia Galaxy S8, na ktorých sú jasne viditeľné navigačné tlačidlá vo virtuálnom šate. Okrem toho máme možnosť pozrieť si rôzne obrazovky, ako napríklad alway-on-display, ako aj obrazovku pri vypínaní smartfónu. Samozrejme, ich dizajn je veľmi podobný tomu, čo už dnes ponúka Galaxy S7 či S7 edge.

Zvláštne je, že verzie na dnešných fotografiách majú farebnú prednú stranu podľa toho, akej farby je aj zvyšok konštrukcie. Včerajšie informácie z rúk Evana Blassa (@evleaks) pritom farebné verzie jasne ukazovali len a len s čiernym predkom, pričom bolo jedno akej farby je zvyšok konštrukcie.

Bude teda zaujímavé, aký bude finálny dizajn chystaných vlajkových lodí.

s8-fotka-1
s8-fotka-2
s8-fotka-3
 • NVM

  Tolko farieb..väčšina si vezme aj tak ten čierny tá jediná bude schopná zakryť všetky dzíry. Apple odstraňuje dierky a Samsung pridáva 😃

  • Kristián Ivančo

   tiež sa mi to nečapí ale to niesu dtíry ale čierne bodky

   • NVM

    Sú to diery vyplnené všeličím..foťákom,iris skenerom,senzormi.

 • Palobn

  To aj ten iPhone, ktorým to fotil je krajší:)

 • martinez

  Redakcia, to fakt máte dobré – pri kliknutí na fotku na celú obrazovku vám tam cez to svieti vaša lišta – viď priložený obrázok. Bolo by vhodné s tým niečo spraviť … https://uploads.disquscdn.com/images/489a364246b0bfbf6ea6614125c49ba11add6030dd2458820e965fdb5938654e.jpg