Telekom zaradil do akciovej ponuky Sony Xperia XZ

Telekom zaradil do akciovej ponuky Sony Xperia XZ

2
Sony Xperia XZ s IPS LCD displejom

Operátor Telekom zaradil do svojej akciovej ponuky očakávanú vlajkovú loď japonského výrobcu Sony Xperia XZ.

Novinka opäť posúva dizajn Sony smartfónov na vyššiu úroveň vďaka kombinácii zaoblených strán i zaujímavej konštrukcii. Samozrejmosťou je výkonný procesor a veľmi vysoký výkon i odolnosť voči prachu a vode. Sony Xperia XZ je vybavená 5,2“ Full HD displejom, má dva kvalitné fotoaparáty s novými funkciami: zadný 23 Mpx a predný 13 Mpx. Vlajková loď má aj množstvo ďalších noviniek, nielen pri fotoaparátoch, ale aj výdrži batérie a jej nabíjaní.

Sony Xperia XZ sa predáva za nasledujúce ceny:

–       9 € mesačne pre Happy Profi (+ úvodný poplatok 99 €)

–       12 € mesačne pre Happy XXL (+ úvodný poplatok 99 €)

–       15 € mesačne pre Happy XL (+ úvodný poplatok 99 €)

–       17 € mesačne pre Happy L a XL volania (+ úvodný poplatok 149 €)

–       17 € mesačne pre Happy M (+ úvodný poplatok 199 €)

  • KalichVydra

    Prečo sú akcie a ponuky našich operátorov šité na platy Švajčiarov? A myslím že aj tým by sa to zdalo ako aprílový žart.

    • Qvas

      Lebo sme „specificky“ trh. Vies kolko oveciek im nato naskace? Kopec ludi nevie, nechce vediet, nesnazi sa zistovat veci tykajuce sa toho, ze sa to da ovela lacnejsie. Lahsie je si skolenymi pracovnikmi nechat nasadit ruzove okuliare a vypocut si aka je pre nich ponuka jedinecna a ze ju nedavaju kazdemu ale iba „Vam“. Pecene holuby rovno dohuby… Potom ak im povies ze minimalne o 1/3 az polovicu sa to da lacnejsie tak nadavaju na operatora aky je zly. Ale to ze oni postupne v rade podpisuju zmluvy dobrovolne…. ako ovce na porazku :)))) operator toto vyuziva a preto su ceny take ako su. Nema dovod sam seba uberat o zisk, ked vie ze je tu stale velke stado oveciek, ktore budu platit jak dive a to vsetko dobrovolne :)