Úvod Zariadenia MIZNÚ AKO TEPLÉ ROŽKY: Slováci začali kupovať toto zariadenie. Extrémne im uľahčuje...

MIZNÚ AKO TEPLÉ ROŽKY: Slováci začali kupovať toto zariadenie. Extrémne im uľahčuje život

Treba sa poponáhľať, takto nízka cena neostane navždy.

2

Rok 2023 je nepochybne rokom technológií, ktorých úlohou je spríjemniť nám každodenný život. Nižšie sme pre vás vybrali skutočne unikátne zariadenie, ktoré sa hodí nejednému z nás. Slováci ich objednávajú dlhšiu dobu, teraz môžu byť vaše za nižšiu cenu a z európskeho skladu.

Jeseň je v plnom prúde, čo so sebou prináša čas zrážok aj slnečných dní, čo sa často prejaví na stave, v ktorom sa ocitnú naše autá. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt – prenosná WAPka.

Zdroj: TomTop

Prenosná „WAPka“ za 34 €?

🛒 Cena: 28,19 € | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo

Ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vo vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov a nadstavcov pre rôzne využitie. Výrobca tak nepočíta len s umytím auta, ale aj napríklad plotu, chodníka a iných povrchov.

Prenosná Wapka prichádza s bohatým príslušenstvom. Zdroj: TomTop

„WAPka“ na batériu to dokáže vďaka výkonu 300 W a tlaku 60 Barov, čo síce nie je absolútne maximum, ktoré dokážu vyvinúť veľké WAPky, ktoré pripájate do elektriny a k zdroju vody, no na bežnú starostlivosť to bohato stačí.

Tou najlepšou časťou „špecifikácie“ je cena. Čistič totiž stojí len 28,19 € a máte pravdu, doručenie na Slovensko máte úplne zadarmo. Pripomenieme, že len nedávnos a predávala za cenu vyše 35 €, zľava je teda citeľná.

>>> Kúpiť prenosnú Wapku za 28,19 € <<<

Mimoriadne zľavy

Obchod TomTop aktuálne spustil obrovské zľavy, ktoré sú spojené s blížiacim sa sviatkom slobodných známym ako 11.11. V rámci neho môžete získať zľavy na samotné zariadenia, ako aj ďalšie zníženie ceny v prípade, ak zaplatíte cez PayPal. Ušetriť môžete v závislosti od toho, za koľko nakúpite.

  • Objednávka za 150 dolárov – extra zľava 5 dolárov
  • Objednávka za 250 dolárov – extra zľava 12 dolárov
  • Objednávka za 500 dolárov – extra zľava 15 dolárov