Úvod Novinky Aktuálne DOŽIVOTNÁ licencia len za 6 €: Slováci majú unikátnu príležitosť získať špičkové...

DOŽIVOTNÁ licencia len za 6 €: Slováci majú unikátnu príležitosť získať špičkové nástroje skoro zadarmo. Opakovať sa nemusí

Lepší čas na kúpu doživotnej licencie na Windows 10 a 11 ešte nebol. Takto nízke ceny sa dlho neudržia.

19

Či už hľadáš absolútne najnovší operačný systém Windows 11 alebo o čosi starší Windows 10 s možnosťou na bezplatný upgrade na Windows 11 či jeden zo špičkových nástrojov,  ktoré výrazne vylepšia schopnosti tvojho počítača, si na správnom mieste.

Odporúča sa, aby základné nástroje tvorili výbavu každého počítača a notebooku školáka, študenta či zamestnaného. Mať v počítači stále aktualizovaný systém zabezpečuje nielen bezpečnosť a bezproblémový chod stroja, ale aj prístup k moderným technológiám, ktoré sa vpred hýbu neuveriteľne rýchlo. Na pomoc prichádza obchod GoDeal24, ktorý práve spustil obrovský výpredaj.

GoDeal24
Zdroj: GoDeal24

Doživotná licencia za 6 €

Začnime tým základným – licenciami na jeden produkt pre jeden počítač. Toto je vhodné pre tých z vás, ktorí si chcú radosť spraviť sami pre seba. Nič zlé na tom, samozrejme nie je! Jedna licencia na Windows 10 alebo Windows 11 sa dá zohnať takto lacno.

XXL balíčky pre viac ľudí výrazne lacnejšie

Ak v domácnosti máte viac počítačov alebo notebookov, poprípade sa chceš na nové licencie poskladať s kamošmi či známymi, využiť môžeš tzv. XXL balenia. V nich sa nachádza niekoľko licencií za ešte lepšiu cenu. Windows 10 napríklad stojí už len 6 €, Windows 11 len 10 € a Office 2021 Pro Plus len 13 €.

Kupón: GG62

Špičkové programy

Okrem kancelárskych programov samozrejme potrebujete aj ďalšie, ktoré funkcionalitu vášho PC alebo notebooku poriadne rozšíria. Pozrite si napríklad PDF Pro 3 na prácu s PDF dokumentami, IObit Driver Booster 10 Pro, ktorý sa postará o akékoľvek problémy s ovládačmi (grafická karta, tlačiareň, a pod.) či Ashampoo Photo Commander 17, ktorý je špičkovým nástrojom pre prácu s fotografiami.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.