Úvod Zariadenia Objednali ho stovky Slovákov: Toto zariadenie za 34 € patrí medzi najunikátnejšie...

Objednali ho stovky Slovákov: Toto zariadenie za 34 € patrí medzi najunikátnejšie a najšikovnejšie!

Treba sa poponáhľať, takto nízka cena neostane navždy.

0

Rok 2023 je jednoznačne rokom technológií, ktorých úlohou je spríjemniť nám každodenný život. Nižšie sme pre vás vybrali skutočne unikátne zariadenie, ktoré sa hodí nejednému z nás. Slováci ich objednávajú dlhšiu dobu, teraz môžu byť vaše za nižšiu cenu a z európskeho skladu.

Leto je v plnom prúde, čo so sebou prináša čas búrok, prehánok aj slnečných dní, čo sa často prejaví na stave, v ktorom sa ocitnú naše autá. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt.

Zdroj: CAFAGO

Prenosná „WAPka“ za 34 €?

🛒 Cena: 34,40 € | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo

Ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vo vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov a nadstavcov pre rôzne využitie. Výrobca tak nepočíta len s umytím auta, ale aj napríklad plotu, chodníka a iných povrchov.

Prenosná Wapka prichádza s bohatým príslušenstvom. Zdroj: CAFAGO

„WAPka“ na batériu to dokáže vďaka výkonu 300 W a tlaku 60 Barov, čo síce nie je absolútne maximum, ktoré dokážu vyvinúť veľké WAPky, ktoré pripájate do elektriny a k zdroju vody, no na bežnú starostlivosť to bohato stačí.

Tou najlepšou časťou „špecifikácie“ je cena. Čistič totiž stojí len 34,40 € a máte pravdu, doručenie na Slovensko máte úplne zadarmo.

>>> Kúpiť prenosnú Wapku za 34,40 € <<<