Úvod Zariadenia Ideálny spôsob ako si privyrobiť: Slováci vo veľkom kupujú toto jedno zariadenie!

Ideálny spôsob ako si privyrobiť: Slováci vo veľkom kupujú toto jedno zariadenie!

Ideálny stroj, ktorý ti môže pomôcť privyrobiť si. Stačí len, aby si ukázal svoju šikovnosť.

3

Na internete sa nachádza obrovské množstvo rôznych gravírovacích strojov, no model LC400 Pro 50W jednoznačne patrí medzi tie najzaujímavejšie. Kombinuje totiž fantastický dizajn, kvalitu spracovania, kvalitu práce a atraktívnu cenu, aká sa len tak často nevidí.

LC400 Pro 50 W

🛒 Cena: 147 € | 🎫 Kupón: FFLC400 | Poštovné do SR: Zadarmo

Zariadenie ponúka pracovnú plochu o rozmeroch 400 x 400 mm a technológiu pre automatické nastavenie výšky laserovej hlavy, vďaka čomu dosiahnete žiadaný výsledok zakaždým, keď to budete potrebovať. Poteší aj podpora pre rôzne materiály. Pracovať tak môžete s drevom, plastami, gumami, papierom, kožou a podobne.

Gravírovací stroj má kovovú konštrukciu, vďaka čomu je odolný, pevný a čo je azda najdôležitejšie – stabilný. Dobrou správou je aj fakt, že domov vám príde takmer celý poskladaný. Postačí vám len 10 minút a môžete pracovať.

Tešiť sa, okrem iného, môžete aj na podporu všetkých dôležitých programov, ako napríklad LaserGRBL, LightBurn, Benbox či GrblController, a to nielen na Windowse, ale aj na MacOS.

Vďaka použitiu kvalitných súčiastok dokáže LC400 Pro pracovať s presnosťou 0,01 mm, vďaka čomu dokáže do materiálu vygravírovať aj tie najjemnejšie detaily.

No a to najlepšie na záver. LC400 Pro 50 W si až do konca mája môžete kúpiť len za 147 €, čo je najnižšia cena, akú sa nám podarilo nájsť kdekoľvek na internete. Zariadenie vám domov príde z nemeckého skladu, čo znamená, že balíček sa už nachádza v Európe, prešiel colnou kontrolou a je pripravený na okamžité doručenie bez zbytočných papierovačiek.

V spolupráci s TomTop.