Úvod Novinky Potrebuješ najnovší operačný systém? Windows 10 Pro teraz kúpiš za 8,98 €!

Potrebuješ najnovší operačný systém? Windows 10 Pro teraz kúpiš za 8,98 €!

(Sponzorovaný obsah)

14

Novoročné výpredaje patria ku kultúre, na ktorú si mnohí zvykli a mnohí sa do nej už narodili. Aj počas tohto obdobia je pripravených niekoľko zliav, medzi ktoré napríklad patrí aj softvér. Windows 10 Pro si napríklad môžete kúpiť už za 8,98 €, Office 2016 začína už na 22,25 €.

Ak ste na Vianoce dostali povedzme notebook so starým Windowsom alebo si len robíte upgrade kvôli končiacemu Windows 7, využiť môžete zaujímavú zľavu, ktorú ponúka eshop GoodOffer24. Celá ponuka je dostupná na špeciálnej stránke venovanej novoročným výpredajom. Zľavy sú to naozaj výrazné, poďme sa pozrieť na to, ako sa vyvíjajú ceny.

30 % zľava na Windows 10, Office 2016 a viac

Začnime príjemnou tridsaťpercentnou zľavou. Pri použití kupónu „ANewY30“ sa vám aplikuje zľava 30 %, ktorá platí na všetok softvér nižšie.

40 % zľava na Office 2019 a balíčky Office 2019 + Windows

Ak hľadáte úplné vybavenie pre váš starý či nový systém, využiť môžete 40 % zľavu. Stačí si vybrať samotný Office 2019 alebo kombináciu Windows 10 Pro či Windows 10 Home s Office 2019 a zadať kupón „ANewY40“. Balíčky, pre ktoré zľava platí sú nižšie.

Rýchlosť a cena

Azda najväčšou výhodou Goodoffer24 je, ako sme už spomenuli, cena. S tou ide ruka v ruke rýchle doručenie licencie pomocou emailu, takže z nového programu sa môžete tešiť okamžite. Všetky kľúče budete mať bezpečne uložené na emailovej adrese. Ak by predsa len došlo k problémom, neváhajte kontaktovať podporu na info@goodoffer24.com, kde vám veľmi radi pomôžu.

Obchod zároveň garantuje funkčnosť licencie a ponúka prémiovú starostlivosť až po dobu 1 roka. Akékoľvek problémy môžete vyriešiť kontaktovaním predajcu na vyššie spomenutej emailovej adrese.

Len pre nové inštalácie

Aktivačný kľúč sa dá využiť len pri čistých inštaláciách Windowsu. Ak už máte nainštalovaný Windows, je nutné ho preinštalovať.

Vezmite prosím na vedomie: Toto je sponzorovaný článok a jeho obsah môže a nemusí reprezentovať myšlienky alebo názory AndroidPortal a našich redaktorov.